Hat Değerlerime Göre Ne Kadar Hız Alırım Yardım Teşekkürler Şimdiden :)

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

75 mbit alabilirsiniz

1 Beğeni

Merhabalar Paket Değişimi Yapmak İstiyorum oimden Destek Kaydı Oluşturuyorum Olumsuz Olarak Kapatmaktalar Ne Yapmam Gerekli Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Hangi menüden açtınız

Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum.

Altyapı sorgulama da max alabileceğiniz hız kaç görünüyordu

Önceden Adsl Kullanıyordum 16mbit Olarak Görünmekteydi Şuanda altyapı sorgusu yapamıyorum fakat 35mbit alabiliyorum vdsl ile sorunsuz gelmekte nasıl bir yol izlemeliyim murat bey 75mbit gayet güzel bir hız benim için muazzam

Extranet sitesinden altyapı sorgulayıp ss atarmısınız

Murat bey sorgulama yaptığımda çıkmıyor

Peki paket menüsünde kaç mbit seçenekleri var.

şuanda yapabildim

Pekala eren bey birde resimdeki menüden yazılı olarak iletiniz ve şunu yazın. 10tl fark ile 75 mbit pakete geçiş talep ediyorum. İlgili birime iletmenizi arz ederim. Teşekkürler

1 Beğeni

Teşekkür Ederim Aynı şekilde İlettim Umarım Değişikliğim Sağlanır HAT DEĞERLERİM HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ MURAT BEY :slight_smile:

Down tarafında bir miktar hat zayıflaması var. Kabloda ek, telefon için spilitter yada duvar prizi varmı

ilk bağlandığında 38 ve 40 arası değişimi Var idi Router Cihazı Bağlı Ondan Kaynaklı olabilirmi dağıtıcı yani kabloda herhangi bir ek yok

Bu hali ile kopma yada gecikme sorunu yaşamıyorsanız sorun olacak kadar fazla zayıflama yok.

Hiçbir Sorun yaşamıyorum murat bey :slight_smile: 75mbit ile de sorun yaşayacagımı sanmıyorum maksimum ne kadar sürer paket değişikliğim bilginiz var mı vaktinizi aldım kusura bakmayın

Estafurullah. Şuan sorun yoksa üst pakette de sorun olmaz. Geçiş normalde 3 güne yapılır.

bir konuda daha destek istesem sizlerden ttnet zyxel vmg3312 b10a kullanmaktayım modem olarak elektrik gidip geldikten sonra arayuzune girip wan baglantısı kurmak durumunda kalıyorum bu konu hakkında düşünceniz nedir modemden şuan çok memnunum gayette verimli çalışmakta hat değerlerimi karşılar mı

Vdsl destekleyen her cihaz 100ü görür. Ama bu konuda bilgim kısıtlı kusur bakmayın. Yanlış yönlendirme yapmak istemem. :wave: