Goodbye

Açıkçası ulusal operatör altyapısı üzerinden hizmet alıyorsanız ve altyapınız sorunsuz ise sektorde konusulan taahhütsüz hizmet veren firmalar arasında hizmet olarak bir fark yok denebilir ki hepsi telekom altyapısından veriyor hizmeti zaten. tek fark ping degerleri oda birisi birisinden ustun denemez bence gene 3 asagı bes yukarı aynı. Yönlendirmelerde değişiklik oluyor birisi bugun daha iyi yarın daha kotu vs vs. Tek fark fiyatları ve müşteri destekleri oluyor . Müşteri desteğindede bir kullanıcı a firmasında rezalet hizmet alırken aynı firmada diğer kullanıcı çok memnun olabiliyor :slight_smile: Deneyimlemek en güzeli bende aynısını yapıyorum bireysel ev aboneliğimde hatta çift baglantı kullanıyorum :slight_smile:

Benim binada yok saha dolabı var

benim mesafe 20 kusur m çıkıyor :slight_smile: binanın bodrumuna koymuslar

sonuç nasıl böyle çıkıyor anlamadım

bendede aynı çıkıyor uyanıklar binaya kadar getirdikleri fiberi fibernet diyor :slight_smile: sizde sokaga getirdiğini fiber net demiş :slight_smile:

TurkNet ten Allah razı olsun :grinning:

bende bu hafta internet kutusu telekom a geçiyorum eften püften bi internet için 140 tl ve üstü para veremem… telekom zammından sonra tekrar zam geleceği de aşikar… hangisi ucuzsa ona yönelirim… vdsl olduğu için hepsinde aynı değerleri göreceğim nasılsa… akıllarına gelirde mahallemde ki altyapı işlerini tamamlarlarsa tekrar TurkNet e dönerim…

Bana en son Nisan demişlerdi şimdi soruyorum Nisan demiştiniz diye lafı çevirip duruyorlar ama zaman söyleyemiyorlar.

Proje ekipleri sırasıyla yapıyormuş heyyamo heyyamo

1 Beğeni

Valla bekleyemicem sürekli zam geliyor değiştiriyorum

1 Beğeni

Valla neyi ne kadar bekleyecez o bile belli değilki lafı çevirip duruyorlar hikaye yani beklemek mantıksız zaten müşterisine değer verese adam gibi açıklama yapar.

1 Beğeni

Bizim orası için 2021 yılında projeler vardı 2022’ye ertelediler sonrasında iptal ettiler umut tacirliği yapıyorlar başka bir şey değil bu vakitten sonra gigafiber gelirse geçerim gelmezse bu farklı issde devam

Aynen canım siyasilerin bizi kandırması gibi habire kandırıyorlar yok bugün yok yarın Ocak ayında sordum Nisan dediler geçenlerde sordum lafı çevirip durdular zamanı söyleyemeyiz en kısa zamanda bla bla bla

1 Beğeni