Gigafiberrrr

Çobançeşme mahallesi mithatpaşa caddesi gonca 2 sokak no 8 16 gigafiber nezaman aktif olur

1 Beğeni

Merhabalar,

Esenler bölgesi çalışmalarımız arasında fakat mahallenizi şu an planlar arasında göremedim. GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden başvuru sağlayabilir.

1 Beğeni

Merhabalar, Haziran - Temmuz ayları içerisinde aktif olması bekleniyor.

1 Beğeni

Tesekkür ederim

1 Beğeni

Rica ederim, sağlıklı günler diliyorum :innocent:

1 Beğeni

Merhabalar Esenler Tuna mahallesinde oturuyorum çoğu sokağına gigafiber geldi aktif kullanıyorlar 2 aydır bizim sokağa daha kablo bile çekilmedi rica etsem kontrol edebilirmisiniz? Tuna mahallesi 728 sokak No1 daire 4 Esenler / İstanbul .

Merhabalar İsmail Bey,

Ekipler plan listesinde yer alan bölgelerin dönüşümünü sırasıyla gerçekleştiriyor. Aktivasyon süreleri birçok kritere bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. En kısa sürede GigaFiber hizmetine kavuşmanız dileğiyle. Sürecin takibini GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Merhaba herhangi bir bilgi varmı gigafiber kutusu daha aktifleşmedi adres tuna mahallesi 675 sokak no 5 daire 3 esenler istanbul

Merhabalar Yusuf Bey,

Ay içerisinde aktivasyonun tamamlanması bekleniyor :innocent:

1 Beğeni

Kolay gelsin dün binaya TurkNet drop kablo bı siyah kablo çekilmiş ve çok ince bı kablo gigafiber kablosumu yoksa ? Birde kutu oraya mi takılacak normalde kutu yeri orda deil. Bina sahibiyim sıkıntı değil oraya konması kimseye rahatsızlık da vermez çalınabilir diye söylüyorum dönüş yaparsaniz sevinirim :grinning:

1 Beğeni

Eğer ekiplere denk gelir iseniz uygun konumu ( bırakılan kablonun müsaitlik durumuna göre) belirtirseniz sorun olacağını sanmıyorum. Hayırlı olsun bu arada :hugs:

1 Beğeni

Teşekkür ederim darısı diğerlerinin başlarına (: muhakkak denk gelirsem söylerim dün takılmış kablo görmedim bina için sıkıntı yok konulan yer için de çalınma zarar verme olayları olabilme ihtimali var gibime geldi neyse inşallah denk gelirim ekiplerede söylerim

2 Beğeni

Merhaba 1 haftadır online işlemlere giremiyorum telefona doğrulama kodu gelmiyor yardımcı olabilirmisiniz

Diğer konu üzerinden yanıt verdim.

Merhabalar bugün gelen yetkiliye durumu izah ettim , bina sahibiyim kutunun orda kalmasi sıkıntı yok ama kapı açıkken çalınma zarar görme söz konusu karşıya almanız mümkün müdür dedim. bana söylediği şikayet etmeniz lazım bu durum için, bende sikayetlik bişey söz konusu olmadığını çok alçak ve direk kapıya yakın konulması çalınmaya müsait gözüküyor tekrar bunu dile getirdim bana gene aynı cevabı verdi, tekrar söylüyorum bina için sıkıntı yok, malesef çalınma riski var ve geçerken çocukların ulaşabileceği yerde olduğu için zarar verme ihitmali var mahalle de pek tekin bı yer olmadığı için bu konuda ne yapmamı önerirsiniz ?

1 Beğeni

Eğer ekip gerekli görmedi ise bırakın kalsın bu şekilde :man_shrugging: Ülkede hep yaptım oldu mantığı var. Önce yaşansın sonra aksiyonu alırız diye düşünülüyor tüm sektörlerde… aynısı sık sık kesilen elektrik yüzünden elektrik dağıtım şirketi ile olan yazışmada başıma geldi. Kesintiler yüzünden cihazlar zarar görecek dediğimde önce zarar görsün sonra rapor tutulur masrafı karşılanır diye dönüş aldım. Umarım kutunun başına bir iş gelmez de sorunsuz bir şekilde kullanıyorsunuz. :pray:

2 Beğeni

Üstadım o kadar güzel anlattinizki diyecek bir şey bulamıyorum :grinning: bir iş tek seferde sorunsuz yapmak varken nedense kendi bildiklerini yapmakda israrcilar , kutu 2 gün içinde takılacak daha nasip olmadı kullanmak inşallah sorunsuz kullanırız binadakilerle :grinning: değerli yorumun içinde teşekkür ederim

2 Beğeni

@alperenatici Bahçelievler / Çobançeşme / Halitpaşa sokak No:*** kutu geldi tahmini olarak ne zaman daireye kablo çekiilip gigafiber aktif hale gelir

Merhabalar, aktivasyon için ortalama bir süre veremiyorum. Ekipler mümkün olan en kısa sürede işlemleri tamamlayacaktır. Şimdiden keyifli kullanımlar diliyorum :innocent:

Temmuza girdik gigafiber in aktif olma tarihi belli oldumu acaba