GigaFiber'e Geçiş Hk

Hadi hayırlı olsun şimdiden. Sevindim adınıza.

1 Beğeni

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

1 Beğeni

Sadece mükemmel diyorum :smiley:

5 Beğeni

:smiling_face_with_three_hearts: iyi uçuşlar. :rocket: :rocket: Umarım biz de bir gün bu hızları görebiliriz.

3 Beğeni

Hayırlı olsun Çırpıcı için ocak ayı içerisinde diyolardı şimdi de nisan ayı en erken diyolar bizi iptal ettiler sanırım sonumuz kağıthanede ki arkadaşlar gibi olacak.

1 Beğeni

Hocam merhaba, toplamda ne kadar sürdü ? Kutu geldikten sonra altyapı sorguladığınızda güncellenmesi? Bir işlem yaptınız mı aktif olması için?

Aman allahım :smiling_face_with_three_hearts: Bağlantınızı gerçekleştirken kemer takmanızı öneririm. Nazar değmesin. İyi ve sorunsuz kullanımlar :pray:

1 Beğeni

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın…

2 Beğeni

sormayın hocam donanımhaberden soruyor çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor diyolar :smiley: ama 2 senedir mahalleye kimsenin uğradığı yok biinamda kablo 8 aydır boşta duruyor :smiley:

1 Beğeni

yaklaşık 20 gün sürdü. Kutu geldikten sonra bir süre sonra destek kaydı açtım. Ay sonu dediler ay sonu sorgulamada gözüktü

Ben TurkNet müşterisi değilim şuan da destek kaydı açamıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

merhaba kutu benim binama da 3 haziranda takıldı her gün deliler gibi kontrol ediyorum ama şu aktif gelmiyor her gün TurkNet 'i arıyorum ama yok bilgi vermiyolar lütfen tahmini bir süre verin lütfen

hocam biz 57 gündür bekliyoruz 3 hazirandan
22 hazirana kadar geçen süre hiç bir şey :laughing:

adres neresi ?

Senin neresi

istanbul gaziosmanpaşa karayolları mahallesi
senin ?