Gigafiber'de Valorant ping kaç?

şimdi ben vdsl ile 5 ms aliyorum 80 mbps civarı gigafiber kurulunca 1 ms ile mi oynicam valoranti :grinning:

Merhaba,
Hız testinde 1 Ms ping değerini görebilirsiniz ancak oyun oynarken bağlandığınız sunucu farklı olacağından 1 Ms’ten yüksek değerler çıkabilir ancak bu değer fiberden dolayı en düşük oranda olacaktır.

sunucu olarak istanbul da 5 ms aliyorum suanki halimle frankfurt sunucu 39 ms aliyorum acaba giga ile ne kadar alirim cok merak ediyorum cunku o sunucuda oynamaya başlicam

1 Beğeni

tabiki sizin için oyuna girip değerlere bakacağım hemen

1 Beğeni

lobide böyle
TR de 2-3 ms arası gidip geliyor

FR ise 38 sabit

2 Beğeni

Vay 2 ms keşke Frankfurt da inseydi daha düşük bekliyordum ama 2 ms çok iyi 1 ms olsa icimde kaldi qbqhhszbjqjws

1 Beğeni

valorant oynayan biri olarak söyleyim sana ping yükleme hızı oyun serverlerinden kaynaklanıyor internet değil

1 Beğeni

Baglandiginiz lokasyon kaynakli oluyor genellikle istanbul iciysen 10 ping asagi alirsin disinda daha yuksek pingler alinir sunucular istanbulda valorantin

şimdi tekrar indirmeye geçtim 69 70 arası indirme bi anda duruyor indirmiyor epic games üzerinden indirme yapınca son günceleme bayağı bozuldu oyun