Gigafiber'de mutlu sona adım adım

Şu sıralar TurkNet’in gigafiber internet furyası aldı başını gidiyor ve bundan bende nasiplendim çok şükür. Yaklaşık 10 gün önce mahalleye gigafiber kabloları çekilmeye başlandı 2-3 gün sonra bizim binaya da kablo çekildi. Kablo çekildikten yaklaşık 4 gün sonra da kutu kondu. Mutlu sona sanırım çok az kaldı. Buradan @EFG 'ye ilgi ve alakasından teşekkürlerimi sunuyorum. TurkNet’in de başarılarının devamını diliyorum. Umarım en kısa zamanda herkes yüksek hızda internete kavuşabilir. :slight_smile:

6 Beğeni

Hayırlı olsun, hangi mahalleydi sizinki

1 Beğeni

TurkNet gigafiber hızında kemerlerinizi bağlamanız gerekebilir bilginize. :hugs: :rocket:

Hayırlı olsun :rocket::rocket:

3 Beğeni

Merhaba @ogzkarakus ,o kadar çok sevindim ki size anlatamam :hugs: Çok çok az kalmış hem de :heart_eyes: Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayışınız için ben size teşekkür ederim. İyi ki varsınız :pray:

Unutmadan söyleyeyim; Bağlantınız aktif hale geldiği zaman kemerinizi mutlaka bağlayın :rocket:

1 Beğeni

Teşekkür ederim. İst gaziosmanpaşa şemsipaşa mahallesi

Teşekkür ederim her şeyimle hazırım :slight_smile:

Evet geçen gün gördüm bende hurriyetteyim hayırlı olsun simdiden

1 Beğeni

anladığım kadarıyla bizim mahallede artık herhangi bir çalışma olmayacak… neyse alternatif firmalara bakacağız artık… TurkNet kaybeder…

Tüm cabalar varsa yoksa istanbula diğer iller üvey evlat :slight_smile: Hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın.

1 Beğeni

@Escanor bir kaç yıla alt yapılarını daha çok genişleticeklerine inanıyorum

Umarım en kısa zamanda herkes kavuşur. Teşekkür ederim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

bende şemsipaşadayım aktif olmasını bekliyorum 4 gözle hergün 2 kere kontrol ediyorum :smiley:

Ben 1 hafta ya da 1 buçuk hafta içinde aktif olucağını düşünüyorum kanka internette biraz araştırdım genelde 2 hafta içinde aktif oluyor diyorlar :sweat_smile:

1 Beğeni

Bakalım bu güzel günleri bende görecek miyim, yoksa bize nasip olmayıp torunlarımıza mı nasip olacak bekleyip göreceğiz :frowning:

valla bende 18 gündür bekliyorum aktifleşsin diye bir türlü aktifleşmedi en azından kutu takıldı o da bişi aktiflerler inşallah yakın zamanda

Size bir mesaj attım ama dönerseniz sevinirim

Her şeyin bir zamanı var @Galatasaray. Keşke aynı anda birden fazla illerde çalışma gerçekleştirebilsek aynı hızda müşteri havuzumuzu genişletebilsek …

1 Beğeni

Kutulama işlemi tamamlandıktan sonra arka planda sinyal gücü ölçümleri yapılıyor. Eğer bir sorun gözükmezse hızlıca aksiyonlarımızı alıyoruz. Biraz daha bekleyin :slight_smile: Çok az kalmış.

Özel mesajınıza geri dönüş yaptım.

1 Beğeni

inşallah enes başkan şu bayram girmeden araya bir gelse

1 Beğeni