Gigafiber Tuzla Talep

VALLA 1 ay oldu bizdede çalışma oldu evimin altında yeni saha dolabı kuruldu hat değerleri böyle ama hız sorgulama yapınca en fazla 40 çıkıyo firmada desteklemiyor diyor

Link Status Up
Modulation Type VDSL2
Actual Rate(Up/Down) 8192/51196 kbps
Attainable Rate(Up/Down) 55953/151155 kbps
Noise Margin(Up/Down) 34.3/34 dB
Line Attenuation(Up/Down) 0.1/1.8 dB
Output Power(Up/Down) -1/13.2 dBm
Data Path(Up/Down) Fast/Fast
Interleave Depth(Up/Down) 1/1
Interleave Delay(Up/Down) 0/0 ms
INP(Up/Down) 0/0 symbols
Profile 17a
Showtime Start 132 h 59 min 1 s
LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
CRC Errors(Up/Down) 0/4
FEC Errors(Up/Down) 0/0

@Baran Konya 2022’de planda var mı ?

@Baran 2021 planları arasında İstanbul Bağcılar Yenigün Mahallesi var mı? Yoksa ekleyebilir misiniz? :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Güzelyurt mahallesi / Esenyurt / İstanbul

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime iletiyorum.

1 Beğeni

İlgili birime talep olarak ilettim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Merhaba Baran Bey. İnönü Mah. 434. Sk. No:5 Bağcılar / İSTANBUL için Gifafiber ile ilgili bir bilgi veya plan var mı?

Planlar içerisinde bağcılardan sadece çınar mahallesi var hocam. Belirttiğiniz adres şuanlık plan içerisinde değil. 2022 planları daha açıklanmadı, ilerki süreçte bağcılardan farklı mahalleler plan a eklenebilir belki…

2 Beğeni

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak gerekli birime ilettim.

1 Beğeni

Bursa 2022 planları içinde mi acaba değilse ilgili birime talepte bulunur musunuz? Nilüfere arttık gigafiber gelmesi gerekiyor bence.

Mahalle bilgisi belirtir misiniz?

1 Beğeni

Bursa Nilüfer Üçevler mahallesi

1 Beğeni

Talebinizi ilgili birime iletiyorum.

1 Beğeni

tamamdır teşekkürler.

Didim 2022 - 2023 planlaması içerisinde yer alıyor mu peki?

2022 Planları ile ilgili şu anda net bilgi verilememektedir.

1 Beğeni

İstanbul bağcılar kirazlı mahallesinde öngörülen bir çalışma varmı rica etsem yardımcı olurmusunuz?

İstanbul/Esenyurt/İnönü mahallesi de de geçenlerde kazı çalışması oldu ama bende talep iletebilirmiyim. Teşekkür ederim.

Merhaba, Kocaeli Çayırova ilçesi Atatürk mahallesinde fiber planlaması var mı? Yoksa ekleyebilir misiniz ?

2021 planları arasında yer almamaktadır talebinizi iletiyorum.