GigaFiber - Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar 3-4 aydır binamızda aktivasyon bekliyorduk üstelik tüm sokağın aktif edilmesine rağmen bizim bina aktif değildi ve sebebini bile bilmiyorduk buradan konu açarak bilgi istedim @alperenatici sağolsun çok hızlı bir şekilde konu ile ilgilenerek sorunumuzu çözdü ve bugün itibariyle aktivasyon yapıldı ve hemen abonelik işlemlerine başladık ve maaşallah herşey çok hızlı ilerliyor.çözülemeyen bu sorun için yöneticimiz @alperenatici ya çok teşekkür ederim çok sağolsun umarım herkesin sorunu benim gibi ışık hızında çözülür

3 Beğeni

Forumdaki tüm kullanıcılarımız taleplerini en hızlı şekilde karşılamak adına ben ve moderatör arkadaşlarım gereken çabayı gösteriyoruz. Talepler karşılanıp, sorunlar çözüldüğünde ise en az sizler kadar mutlu oluyoruz. Sizlerden aldığımız taktir ve teşekkür bizler için çok önemli bir motivasyon kaynağı. Rica ederiz, keyifli kullanımlar diliyoruz :rocket: :heart_hands: :face_holding_back_tears:

5 Beğeni

@Bedkas sorunun çözülmesine sevindim ama Sorun neymiş onu da yazsaydın Biz de bilgilenmiş olurduk başımıza gelirse En azından ona göre önlem alırız

merhaba emin olamadığım için yazmadım ama arayan kişinin söylediğine göre işaretleme hatası yani sistemde işaretlenmemiş kutu ve bağlantı olduğu zaten bende sistemsel bir arıza olduğunu düşünüyordum.Düşünsenize aylarca bekliyorsunuz sorun ise basit bir tık hatası yani bizim adrese tik koymamış arkadaşlar :slight_smile:

@alperenatici

Yoksa bizim mahalleye ve kuyulu bayır sokağa bu yüzden mi gelmiyorlar ? ondan mı bekliyoruz bizde çünkü Bizim mahallede kapı numaralarını güncellemedi belediye. 2 defa gidip söyledim Belediyenin sisteminde e-devlet ve resmi kurumlarda yeni kapı numaramız gözüküyor. TurkNet ’ te abonelik başlatırkende yeni kapı numarasını verdim ben öyle gözüküyor ama mahalledeki tüm numaralar yanlış.

Şöyle örnek vereyim bu kapı numaralarını tamamen kafadan atıyorum bu arada örnek olsun diye
Evin yeni kapı numarası önceden 100 müş şimdi yeni kapı numarası 86 ancak diğer evlerin kapı numarası da birbiriyle uyumsuz mesela TurkNet ekibi geldiğinde bir binaya kapı numarası buranın 114 114 numara burası diyordu adam camdan çıkıp hayır kağıda kapı numaramı 114 yazmayın bizim güncel kapı numaramız 104 dedi o öyle dediği için baktım bizimde eski kapı numarasını yazıyor kağıda bende yeni kapı numaramızı verdim, TurkNet ’ e üye olurken ben bu yeni kapı numarasını kullanıyorum o eski kapı numarası sistemde gözükmüyor dedim gelen arkadaşa bu yüzden karışıklık falan mı oldu acaba ?

1 Beğeni

İstanbul mu senin adres

Hayır tekirdağ

Bizim burada 1 kaç ay önce belediyenin işçileri kapılarımıza elips şeklinde tabelalar asıldı bunu bütün ülke geneline yapılsa bu gibi sorunlar olmaz. Neyse tez vakitte buluşursun gigayla