Gigafiber ne umduk ne bulduk

Arkadaşlar tekrar merhabalar.
Yukarıda da bahsettiğim üzere. Hız düşüşü yaşamam sonrası tarafıma yoğun suçlamalar oldu, fakat kişi kendinden enin olunca hakkını ararken daha cesur olur. Telefonumu suçladılar, modeme laf ettiler, kablo ile sorun var dediler. İşi bilen biri olarak söylemeliyim ki bu kadar eleştiriye karşı haklı çıkmak beni mutlu etti.
Evet anlık telefon ile yaptığım hız testlerinden birini sizinle paylaşacağım. Bu konuyu açtığımda ki sitemimin ne kadar doğru olduğunun açık delilidir.
Her zaman müşteri suçlu değildir.
Kablosuz yaptığım ölçüm sonuçlarını görsele ekliyorum ve her şeye rağmen tarafıma eleştiriler de olsa TurkNet kendini düzelttiği için teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum. Yardımcı olmak için emek harcayan moderatör arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.

Bu arada hız testini yaptığım ve paylaştığım görselde ki veriler Xiaomi Mi 6 marka telefon ile 5G wifi kullanılarak yapılmış anlık verilerdir.

1 Beğeni

Benim bir müdehalem söz konusu değil. Ne fiziki ne de yazılımsal. Tamamen Türknetin anlık verdiği ve telefonuma kadar ulaşan hız şu an bu şekilde. Kablo ile ölçüm yapamadığımı daha önce belirtmiştim zaten. Ayrıca sorunun benden kaynaklı olmadığını da geçmişe dayalı tecrübelerime dayanarak bildiğim için bu konuyu açma gereği duydum. Velhasıl sorunun çözülmesi beni son derece memnun etti. İnşallah tekrar böyle bir sorun ile karşılaşmadan fiber keyfi yaşarım.
Bu arada dediğim gibi hiçbir ekip gelmemiş, cihaz değişimi, kabloya bir dış müdehale olmamıştır. 2 gündür hızım otomatik olarak yükseltilmiş görünüyor. Maşallah diyelim de nazar değmesin. :joy: :nazar_amulet:

1 Beğeni

Sorunun çözülmüş olmasına sevindim. Keyifli kullanımlar diliyorum :innocent:

İyi dilekleriniz içiniz teşekkür ediyorum.
Diğer arkadaşlara da örnek olması için paylaşımlar yapacağım.

Saat 09:45 itibariyle yaptığım kablosuz testi alta görsel olarak ekliyorum.

3 Beğeni