GigaFiber kutuya sinyal gelmiyor

Ayın 1’inde GigaFiber altyapısı aktif oldu ve başvuru yaptık. Ayın 2’sinde kuruluma geldiler fakat binamda ki kutuya sinyal gelmediği için kurulumu gerçekleştiremediler. Haftaya okullar açılıyor ve bazı derslerime Online üzerinden girmek zorundayım. Şu an kullandığım internette sorunlar yaşıyorum. Çözseler bile modemimden dolayı tam performans alamıyorum. Sinyal olayını ne zaman hallederler bilgi verebilir misiniz? Adres vesaire hangi bilgiler lazımsa yetkili kişiye özelden gönderirim.

@alperenatici görünce yardımcı olacaktır

Biraz zaman alıyor bende senin gibi sorun yaşamıştım 20 günde halloldu belki senin daha erken olabilir

2 Beğeni

Merhabalar, bizim sinyal süreci 10 gün sonra tamamlandı. 10.günde erken saatlerde bir ekip gelip sinyali ayarladı, ardından akşam saatlerine doğru problemin çözüldüğü onaylanınca kurulum ekibi randevusu için tekrar arandık.

1 Beğeni

Selamlar @berkayyi290, konuyla alakalı oluşturulmuş bir destek kaydınızın olduğunu görüntüledim. Kaydınız net uzmanımız tarafından ilgili birime iletildi. Ben de tekrar özel olarak ekiplerle iletişime geçtim :raising_hand_man: