Gigafiber kutusu var ama 100 mpbs diyor

Merhaba
Sokağımızdaki butün binalarda giga var bizim binada 100 mpbs neden acaba sağ binamız sol binamız karşımız butün binalarda altyapı sorgulamada 1000 mpbs veriyor aynı zaman cekildi kablolar ve kutular isin ilginc tarafı kutunun ustunde gigafiber burada kullanilmaktadir etiketi var fakat altyapi sorgulamada 100 mpbs diyor tum binalar 1000 iken neden bizim binada giga etiketi varken 100 diger binalarin kutularina baktim ayni kutu sistemsel bir sorun mu acaba yeni üyeyim diye kutunun resmini atamiyorum TurkNet 'e geçmek istiyorum fakat tum sokakta giga olmasina rağmen bizde adres sorgulamada giga cikmadıgı için geçemiyorum yardim lutfen
Adres
İnönü Mahallesi Ekşi sokak Küçükçekmece İstanbul (KVKK gereği adresin belirli bölümü silinmiştir -yönetim)

Selamlar @Bedkas, aktivasyon belirli bir sıraya göre ilerliyor. Binanızın aktivasyonu tamamlandığında sorgulama ekranında başvuru gerçekleştirebilirsiniz :wave:

Oturduğun binada başka daireler varsa sorgulayıp aynı mı çıkıyor diye bakar mısın? Sistemsel arıza da olabilir bence :smiley:

1 Beğeni

hiçbirinde yok maalesef

1 Beğeni

Talep oluştur bu sayfadan https://turk.net/gigafiber-istiyorum yapmadıysan tabi sonra beklemede kal aslen taahhütün bitmesine varsa bekle o zamana kadar gelir muhtemelen

Yaptim burdan çok oldu hemde anlamadigım olay şu tüm sokağa ayni anda kablo çekildi ve kutu kondu bütün hepsi aktif neden bizim bina değil enteresan sisteme mi islenmedi acaba aklıma gelen en mantikli açıklama bu

08502888016 bu numarayı ara oradaki kişilere de söyle

Bu numara devlet memuru mantığıyla çalışıyor sanirım mesai saati dışı ulaşim yok yinede tşk ilgin için

1 Beğeni

sonunda bugün itibarıyla giga aktif oldu emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Keyifli uçuşlar diliyoruz :heart_hands: