Gigafiber kutusu takıldı ne zaman aktif olur

3-4 ay öncesinde yazıyordu sayfalarında 4 ay içersinde gelecek yazıları şimdi o kalkınca herkes yükleniyor sorgulamada talepler çoğaldı

Evet kablo çekimi olsa gözümüz aydın diyecezde nerde onuda göremedik :smiley: Yıllar geçsede bu gigafiber er yada geç gelir,vatandaşları şu telekom tekelinden kurtarsınlarda başka ne isteriz.

1 Beğeni

TurkNet bu pek ümitlenmemek gerek ben saldım mesela… 8 ay oldu kablo çekileli ama kutu için gelen giden yok

Bir umuttur yaşamak kablosunu görsek belki devamıda gelir. :smiley:

İnşallah diyelim hocam

1 Beğeni

yarın gelip kurulumu yapacaklarrr :slight_smile:

1 Beğeni

Hadi hayırlı uğurlu olsun 140 tl den kullanacaksınız yalnız :frowning:

1 Beğeni

sağolasın tşk ederim…
aa bilmiyordum tleefona aynı fiyattan olacagını söylemişlerdi. Zaten 140 da olsa fibere göre cok uygun

Gigafiber için uygun ama biz dsl kullanıcıları için fahiş fiyat malesef… bağlantı sağlandığı zaman hız testi görseli bekliyoruz :slight_smile:

hız testi ekran görüntüsünü atacağım :slight_smile:

1 Beğeni

İş sürecimiz gereği planlı listemiz arasında yer alan bölgeler için net bir süre vermiyoruz. 2022 yılı içerisinde aksiyonlarımız alacağız. Konu hakkında bir gelişme olması durumunda ben sizin nickname’nizi notlarım arasına ekliyorum. Dönüş yapacağım.

Muhakkak bekliyoruz @bakigursoy1 :star_struck:

Ahh ahh eskide @ E F G hocamız vardı. az çok bilgi veriyordu şu planlardan… Ben sordum bir bana vermedi bilgiyi… bir hafta süre geçmeden başka bir göreve geçmiş. o zamandan beri planlamalar ile ilgili bilgide yasaklandı…

Bu arada başka yerde gigafilerle alakalı hız resmini @bakigursoy1 arkadaşımız koydumu bilmiyorum ama gigafibere ulaşan forumda görünmüyor artık :slight_smile:

Edit : E F G ismini kullanmak bile yasaklanmış… vay vay