Gigafiber Kablolama Hk

Biz kendimiz bir yer belirledik ölçümleri vesaire yaptık tekrardan gelmelerini bekleyeceğiz hem onlar için basit hem de bizim için kullanışlı bir proje çizdik ekipte bu taktikte memnun kalacak diğer apartmanlar da uygularken sorun çekmeyecekler.

Reddetmek değil, 1000mbps her şey değil sonuçta kullanabilmek için verimli bir ortam yaratmak lazım. İlk geldiklerinde bu ortamı oluşturamadık. Sakin kafayla oturduk projelendirdik, şimdi geldiklerinde bizim fikrimizle yapacakları sistemi diğer dairelerde de kolayca uygulayacaklar ve sorun olmayacak.

Akılı kullanmadın mı modemi değiştireceğin zaman aval aval bakarsın :slight_smile: öncelikli iş projelendirme

1 Beğeni

Nereden geçirmeyi düşünüyorsunuz hocam?

Dış kapının sol üst kısmından giriş yapılacak oradan yukarıda bulunan kirişin arasından karşı odanın kapısının sağ üst köşesinden delinecek kapının dibinden aşağı indirilecek ve en köşeye eklediğimiz prize kadar gelecek oraya da modem koyulacak.

3 Beğeni

O yüzden evin girişine gpon cihazını koymakta fayda var. Oradan ethernet kablosuyla istediğiniz yere modemi yerleştirebilirsiniz. Fiber kablo hassas bir şey evde dolaşması iyi bir şey değil.
Ben şuan kendi evimde olsam öyle yaptırırdım. Zaten Türktelekom Fiber ekipleri benim dediğim gibi yapıyor.

1 Beğeni

@yusufbayramtr, ben konu hakkında arkadaşlarıma bilgi verdim. Sizinle özel mesaj üzerinden de konuştuk. Kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz.

1 Beğeni

Beni aramışlar da ben ofisteydim artık bir daha ki aramalarını bekleyeceğim.

3 Beğeni

Konuyu takip eden arkadaşlarım sizi tekrar arayacaklardır.

1 Beğeni

Tabi ki gelen arkadaşlar bizden daha iyi bilirler ama asma tavan, kartonpiyer vs varsa onların arkasından geçsin olabildiğince. Ben evin içinde kablo görmeye dayanamıyorum. Sırf bu yüzden ücretsiz dahi olsa tv+ kullanmayı hiç düşünmedim.

Alt komşumuza dün geldiler bize uğramadılar :confused: bugün uğrama imkanları varsa uğrarlarsa çok iyi olacak.

Arkadaşlarım sizinle iletişime geçtiler mi?

Geçmediler, talebi açtım bakalım

Özel mesaj üzerinden sizinle iletişim halindeyim. Açmış olduğunuz kayıt numarasını benimle oradan paylaşırsanız sizi en kısa süre içerisinde arattırıp randevu almanızda yardımcı olabilirim.

2 Beğeni