Gigafiber istiyoruz

yavuz selim mahallesi 1050 sokak bağcılar/istanbul sakinleri olarak ortalama 30 hane olarak gigafiber istiyoruz ve TurkNet ekibinin bizleri mağdur edeceğini düşünmüyoruz sevgilerle

Bağcılara gigafiber gelmez kolay kolay.

TurkNet belediye izin vermiyor diyor, belediye ise bize herhangi bir başvuru yok olsa neden izin vermeyelim diyor…

1 Beğeni

Merhaba @h4wk,
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz :hugs:
GigaFiber talebinizi TurkNet - GigaFiber İstiyorum sayfası üzerinden talebinizi iletebilirsiniz. Gelişmeler sizinle mail adresiniz üzerinden paylaşılacaktır.

1 Beğeni

İşte ozaman belediyeyi darlıcaz bir şekilde çünkü diğer komşu semtlerin hepsinde var artık

Merhaba baran bey gereken herşeyi yaptım ama hiçbir şekilde dönüş alamadım :pleading_face:

TurkNet in yalan söylemediğini nereden biliyoruz ?

TurkNet den eğer belediyeye herhangi bir başvuru varsa bana dosya numarası gibi birşey verinki elimde kanıt olsun belediye tarafıyla görüşüp darlayayım demiştim, vermediler.

Merhabalar, mümkün olan en fazla haneyi GigaFiber hizmeti ile buluşturmak adına yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. İlgili bağlantıdan başvuru gerçekleştirdiyseniz ek bir işlem yapmanıza gerek yok. GigaFiber hizmetine kavuşmanız dileğiyle :pray: