GigaFiber hizmeti ile verilen modem VMG8623-T50B

Buraya modem ile ilgili herhangi bir sorun yazmayacağım. Yeterince yazılmış zaten. Sevgili turk.net yöneticilerine ufak bir tavsiye vermek istiyorum.

Bu modem+router kadar kaba, hantal, yer kaplayan, sorunlu başka bir cihaz daha yok. Arayüzü desen ayrı bir facia. Gigafiber hizmeti için keenetic markasının ürünlerinden verseniz ya. arayüzü çok anlaşılır, hızlı, güvenlik hizmetleri ile entegre olabilen, üzerinde ki tüm tuş fonksiyonları ile dileğiniz gibi oynayabildiğiniz, kişisel olarak özelleştirilebilir, 4x5dbi antene sahip wifi sorunu olmayan bir router verseniz çok şey mi istemiş oluruz sizden. Nedir bu zyxel düşkünlüğü, telekom da aynı sizde aynısınız. Zyxel ile anlaşmanız varsa yine devam edin. adsl/vdsl ürünlerini kullanın ama fıstık gibi bir hizmet olan gigafiber de bu markayı kullanmayın. Sorunlu olan cihaz yüzünden marka algınız da bozuluyor emin olun.

Uzun yıllardır turk.net kullanıcısı olarak naçizane tavsiyelerimdir. Teşekkürler.

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Bu modemi VDSL kullanıcıları da kullanıyor ve bu sebeple bu sorunları acilen çözmeliler.

Fiber VAE altyapıda ZTE ZXHN H298A veriliyor. Sekizinci katta oturuyorum. Bira dışına çıktığında hala sinyal alıyor. Harika bir modem.

olabilir de biz vae alt yapıdan bahsetmiyoruz zaten. konumuz gigafiber hizmeti beraberinde verilen modem.

1 Beğeni

Keenetic gigabit portlu router’ı 520 tl civarı fiyatı var. Fiyatı biraz yüksek olduğu için ve antenleri kolayca zarar görebileceği için son tüketiciye vermek pek uygun değil.

Verdiğiniz fiyat son kullanıcı olarak satın alınması durumunda ödenecek rakamdır. Ancak fiyat anlaşması yapıldığı taktirde zyxel ile aynı rakamlara geleceğine belki de daha ucuz olacağına eminim. çünkü marka yeni bilinirlik kazanmak için uygun rakamlarla çalışacaklardır. antenlerinden dolayı cihaz zarar görürse de son kullanıcının sorunu olacaktır. firma ücretini her türlü zaten alacak.

cihazın faydalarının yanında bunlar gözardı edilebilecek konular.