Gigafiber hakkında soru

Merhaba,

bugün gördüğüm gigafiber talep sayfasında adresimi yazdığımda " :partying_face: Harika! 20 HAFTA sonra GigaFiber evinizde!" şeklinde bu metin ile karşılaştım bu bilgi gerçek mi yoksa oraya öylesine yazılmış bir metin mi istanbul beykoz küçüksu caddesi için bir gigafiber altyapısı 5 ay içerisinde gelecek mi

Emin olmamakla birlikte o 20 hafta ibaresi gigafiber istiyorum formu dolduran ve gigafiber gelmesi muhtemel adreslerde çıkıyor diye düşünüyorum yani 20 hafta içinde geleceği kesin değil.

1 Beğeni

Bu konu hakkında tartışmaların devam ettiği halihazırda bir başlık mevcut… oradaki paylaşımları okumanızı tavsiye ederim…

2 Beğeni

Merhabalar Yanlış Hatırlamıyorsam Bende 1 Ay Önce Başvurmuştum Gigafiber İstiyorum Kutucuguna Tıkladım Adresimi Yazdım Dün 3 Kez İnternetim Kesildi Ama Sorun Olmadı Dedim Acaba Birşey Mi Oluyor TurkNet İn Sitesinden Gigafiber İstiyorum Dedim Adresimi Girdim Harika 20 Hafta Sonra Gigafiber Evinizde Yazısını Gördüm Bugün TurkNet İn Twitter İle Messenger Sosyal Medya Hesaplarına Yazdım Ve Bu Cevabı Aldım

1 Beğeni

Öncelikle fiber kabloları ve siyah bir kutusu var. Onun bina girişine takılmasıyla süreç başlıyor. Öncelikle bina girişinde bunları görmeniz gerekiyor.

1 Beğeni

Mükerrer Konu: Gigafiber mi geliyor? - frantic tarafından #88