Gigafiber Gözükmüyor

Merhaba ; yaklaşık 1 ay önce binaya kutu yerleştirildi. Kabloları takip ettim sonlandırıcıda montajlanmış ama alt yapı sorgulaması yaptığımda herhangi bir değişiklik yok etrafımda ki diğer binaların da sorgulamasını kontrol ettim onlarda da bir değişiklik yok. Ne zaman aktif olur?

semt neresi hocam? (20 karakter)

Aynı durum bizde de mevcut yaklaşık 3-4 hafta oldu hâlâ aktif edilmedi bence bölgeyi komple bitirmeden sistem aktif edilmiyor sonuçta binaya kadar gelmiş biraz daha beklememiz lazım sabrın sonu selamettir

1 Beğeni

Menderes Mh. Piri Reis Cd. İstanbul / Esenler

valla hocam 1 sene içinde gelir… ben 7-8 aydır kutu bekliyorum sonuç yok malesef bekleyeceğiz

alperenatici ye mesaj at o arkadaş yetkili bir arkadaş en net o cevap verir muhtemelen

Menderes MH Cihangir CD oturuyorum buraya geldi her yere

Merhabalar, evet ne yazık ki net bir tarih veremiyoruz. Bunun sebebi ise siz GİGAFİBER teknolojisi bekleyen kullanıcılarımızı bir beklenti içine sokmamak :frowning: Çünkü detaylı ve ummalı bir çalışma var arka planda ve bu teknolojiyi genişletebilmek için alınması gereken izinler, uyulması gereken prosedürler var…

Eğer gelişme olması durumunda muhakkak sizlere ulaşır bilgi veririz.

1 Beğeni

Bugün sorgulama yaptım aktif olmuş hemen başvuru yapacaktım fakat

Mevcut aboneliğiniz bakır altyapıda ancak adresinizde fiber altyapı da bulunuyor. Aboneliğinizi teknik sebeplerden dolayı ne yazık ki fiber altyapıya taşıyamıyoruz. Fiber altyapıda hizmet almak istiyorsanız “İnternetim ve telefonum yok” seçeneğini seçerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer bize bu şekilde başvurunuzu yaparsanız, mevcut internet hizmetinizin iptalini kendiniz yapmalısınız. – Geçiş işlemi olmadığı için biz bu süreci üstlenemiyoruz.

bu şekilde açıklama çıktı mevcut aboneliğimi kendim iptal edersem cayma bedeli karşılanıyor mu?

Dsl internette 120 tl fiber internette 480 TL’ye kadar ödeniyor ama dsl hattan fiber e geçerken hangisi geçerli bilmiyorum