Gigafiber download hızım 10 mbps ile 200 mbps arasında

Bu akşam benimki çok güzel :smiley:

Aynı şekilde benimde 3mbpsydi destek kaydına ekledim. Geniş çaplı inceleme başlattık dediler. Hadi hayırlısı.

Bende Turgut reisteyim, iptal ettim 1 yıl sonra tekrar hizmet alırım en azından böyle problemler bitmiş olur. Telekomun 1 yıl taahhüt var zaten 100 mbps Fiber yetiyor. Yoğun saatlerde patlıyor gigafiber bölgemizde…

1 Beğeni

Herkese selamlar, bölge özelinde hız sorunu yaşayan kullanıcılarımızın durumunu ilgili birime ilettim.

Bende aynı bölgedeyim ve aynı sorunları bende yaşıyorum şu anda sanırım bölgedeki yoğunluk buna sebebiyet vermekte. Lütfen yardımcı olurmusunuz? @alperenatici

1 Beğeni

Ekran Görüntüsü (7)

şaka gibi resmen destek ekipleri geldi ne yapıcaklar ki bu duruma aksam 4 den sonra boyle olmaya başlıyor şuan 3 mpbs bile zor alıyorum
KISA ZAMANDA ESKİ HİZMETE GERİ DÖNÜCEM TÜRK TELEKOM ALTYAPISI OLAN HİZMETE

Bi süre bekleyelim bakalım hocam. Sorundan haberdarlar. Çözüme kavuşur belki.

Bugün gine çok kötü

Alt yapı çok yeni arkadaşlar, biraz zaman vermek gerekiyor.
Sorunun farkındalar yakın zamanda düzelir bence.

Bende aynı mahallede oturuyorum. Aynı sorun bizde de var.

İlk kurulduğu gün (10 Aralık) 750 mbps 1 Ping değerleri aldım. mükemmel di. Ertesi gün koptu. Saha ekipleri Modem ucunu yeniledi yeşil ucu ve internet geldi. Sonraki gün tekrar gitti internet. Saha ekibi gelmiş apartmandaki kutudan işlem yapmışar (bir önceki ekip apartmandaki kutuyu açık bırakmışdı kapandığı görünce yeni ekibin geldiğini anladım)

Ardından hız sorunları başladı maalesef.

Bazen 3 bazen 6 bazen bazen 170 mbps. Dolayısı ile Ping sorunları oluyor. Buda can sıkıcı durum.

1 haftadır bu şekilde dalgalı.

Konudan anlaşılıyor ki Esenler’de ana hatlarda sorunlar mevcut

Umarım tez vakitte çözülür.

İyi çalışmalar.

508 Sk da oturuyorum.

1 Beğeni

Esenlerde genel problem vardı uzun zamanda çözdüler, bizim mahallemizde ki sorunu daha uzun zamanda çözerler. Bende 509 dayım, binamızdaki türknetlileri zorla gigafibere çevirdiler hiçbiri istemediği halde… Çünkü benim problem yaşadığımı biliyorlar şu an hepsi perişan halde, 3-4 mbps alınıyor akşamları… Keşke zorla insanları gigafibere döndürmeseler, istemedikleri halde yapmamız gerekiyor diyip yapmışlar…

1 Beğeni

Selamlar @Iznick, rica etsem forum profilinize müşteri numaranızı ekler misiniz?

özelden ilettim hocam

devamlı destek kaydı oluşturmaya devam edicem gerçekden can sıkıcı hale gelmeye başladı dizi film bakamıyorum aksam evimde
462. sokakdayım

Birden fazla destek kaydı oluşturmak süreci uzatır sadece, mevcut kayıttan süreci takip etmeye devam edin, zaman aşımına uğrarsa şayet tekrar açın, Esenler bölgesiyle bu sorunun farkına varıldı başka olt santrallerinde de aynı sıkıntılar yaşanıyor şuan, bizim yaşadığımız zamanda sorunu ön göremedikleri için çözüm biraz gecikti fakat şu an en azından çözümü belli, inşallah uzun süre beklemezsiniz bizim gibi

evet zamanı gelmişti…benim bölgemde ufak ufak patlamaya başladı…2 aya kalmaz 10 mbit zor görürüz anlaşıldı…

3423190110238471-ijBiprnv

1 Beğeni

son 1 hafta 10 gündür bende aynı dertten müzdaribim. TurkNet vdsl kullanırken böyle sorun yaşamadım. gigafiber ile 15-20 mb download alıyorum. Esenler/Turgutreis

1 Beğeni

509 sokak hala devam ediyor, anlık speedtest ektedir. Ciddi anlamda gün geçtikçe kötüleşiyor. Bu arada bu hız testi arkadaşımın, onun üyeliği olmadığı için iletiyorum.

1 Beğeni
1 Beğeni

Benim destek kaydıma “İşlem sonuçlandırma süremizde bir süre gecikme beklenmektedir.” şeklinde yanıt gelmiş. Bekleyelim bakalım. İnşallah bir kaç hafta içerisinde çözülür. Akşamları gerçekten dediğin gibi hiçbir şey yapamıyoruz hocam.

2 Beğeni