Gigafiber dilekçe

Merhabalar 1 gün önce forumda ankarada oturan biri olarak adresimi gigafiber projesi için sanırsam listeye eklediler, bu süreci hızlandırmak adına bina olarak dilekçe imzalamak faydalı olur mu? olur ise nasıl bir pdf lazım atabilir misiniz?

1 Beğeni

@Baran arkadaş yardımcı olsun.

1 Beğeni

Listeye eklendiğini nasıl anladınız? Ona göre ben de bizim için kontrol edeyim :smiley:

TurkNet GigaFiber adresinde yer alan Site Yöneticisi/Sakini dilekçesini doldurabilirsiniz. Örnek olarak dilekçe resmini aşağıya ekledim, site yönetiminiz ile paylaşabilirsiniz.

1 Beğeni

Adresler direkt olarak listeye eklenmemektedir ilk önce proje ekibine talep olarak iletilmektedir.

2 Beğeni

bütün bina sakinleri bu dilekçeyi doldurup imzalamalı değil mi

Bu dilekçe bireysel talep için ancak dilerseniz buna benzer şekilde toplu imzalı bir dilekçe hazırlayabilirsiniz.

2 Beğeni

Dilekçeyi nereye vereceğiz peki, kusura bakmayın ilk defa böyle bir işe kalkışıyorum fazla bilgim yok

1 Beğeni

Doldurun @Baran arkadaşım halledecektir

1 Beğeni

Direkt olarak site yönetimine iletebilirsiniz ardından yönetim TurkNet GigaFiber adresinde yer alan yönetici formunu doldurduktan sonra aşağıda belirttiğim adrese sizin vermiş olduğunuz dilekçeyi iletebilir.

Genel Müdürlük: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul

1 Beğeni

ankara nın neresi ? (20karakter)

Mamak (20karakter) ssss