GigaFiber Bursa

TurkNet’in GigaFiber ile ilgili Bursa hakkında planlanan bir çalışması var mıdır? Bursa’ya gelir mi?

1 Beğeni

Merhaba, GigaFİBER İstanbul, izmir ve yanılmıyorsam Ankara da var diğer büyük şehirlere veya şehirlere gelmesi daha var gibi.

1 Beğeni

@EFG @Baran

Merhabalar, Hüdavendigar Mahallesi, Osmangazi/BURSA Gigafiber talebini ilgili birimlere iletebilir misiniz? Önümüzdeki yıl planlarında bu mahalle mevcut mudur? Bilgi alabilir miyim?

2022 planları şu anda açıklanmamaktadır. Belirttiğiniz adresi ilgili birime iletiyorum.

2 Beğeni

Merhabalar, şu an için belirlenen iş planı arasında söylemiş olduğunuz bölge bulunmuyor. Konu hakkında bir gelişme olursa sizi bilgilendireceğiz.

1 Beğeni

harbidenn mustafakemalpaşaya beklıyoruz dıcemde buyuksehırden sayılmıyo bursa yok şaka gibi :smiley:

2021 yılı için yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir illeri planlamaya dahil edildi bundan dolayı diğer iller 2022 yılında eklenecekler.

1 Beğeni

Bursa Osmangazi aktarhussam civarına gelmezse ayıp olur Bursa’nın tam merkezi :grinning:

Bursa Osmangazi ilçesinde kemerçeşme, koğukçınar, Fatih, Kırcaali, yeşilova, başaran, soğanlı, Çiftehavuzlar bu mahalleleri Bursa’nın merkezidir admin bilgin olsun

1 Beğeni

Belirttiğiniz bölgeleri iletiyorum.

2 Beğeni

Teşekkürler. Umarım en yakın zamanda bu hizmetten faydalanabiliriz. Aslında apartmanımızda superonline fiber alt yapısı mevcut, keşke superonline ile bir anlaşma yapsa da TurkNet SOL’un fiber alt yapısını kullanabilsek :smiley: @Baran

Öncelik olarak fiber olmayan bölgelere yatırım yapılıyor, röportajlarda böyle söyleniyor.

Bu olsa bile yinede türk telekom alt yapısı kullanırım. Okadar para anlaşma yapacağına inanmam.

Öyle deme MKPaşa’da 6 yıl önce fiber apartmana gelip oradan evlere vdsl verildi. 2014 de 50 sonrasında 100 mbit kullandım. Karacabey’liler ne yapsın. 4 5 mbit ile sürünüyorlar.

Suan bir çok yetersiz altyapı var çoğu yeri sorguladıgimda adal 16 cikiyor eskiden nasıldı bilmem şuan tt yeni cslisiyo 1 2 aydır yeni dolaplar kuruldu kabine kadar fiber sadece eve kadar ćekmiyolar

Benim evin durumu bu ama ben İstanbul’da oturuyorum ve Fiber var çok şükür.

İyi günlerde kullanın şans işi valla bu altyapı meselesi

Şubat 2015’de fotoğrafta görünen TT Fiber kutusu ve evlere bakır ile gelen hat mevcut
image

Aynı sitede C Blok için 16 Mbit diyor ne şanslıymışız.

1 Beğeni

İşte bu saçmalık aynı yerde Bi yüksek Bi düşük benim evimin altında saha dolabı konuldu kabine kadar fiber modem arayüzünde 160mbps destekliyor ama sorrguladigimda 41 mbps diyor santal mesafesi 450 mt vikiyor anlamadim bende superonline kullanıyorum suan yan bina ise 100mbps destekliyo