Gigafiber bağlandıı

merhabalar herkese bugün gigafiber bağlandı :rocket: :rocket: kabloyla bağlandığımda bu hızları alıyorum 900 civarına çıkmam için yapmam gereken esktra bir ayar var mı onu merak ettim bugüne kadar yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum :blush: :grinning:

2 Beğeni

Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın akşam 10-12 arası veya 12 sonrası tekrar bi hız testi yapın bakalım benzer sonuçlar mı çıkacak? Yeni olduğu için hızları sabitlemeleri zaman alabilir veya başka bi sıkıntıda olabilir

çok teşekkür ederim darısı aşınıza valla test yaptıkça artıyo 750-800 e çıktı şimdi :smile:

Arka planda hızı ayarlıyor olabilirler sinyal ölçümleriyle vs semt neresiydi hocam bi kaç yerde daha görmüştüm sizi donanımhaber forumda da var mıydınız?

yok hocam ben burda 4 konu oluşturmuştum istanbul gazisomanpaşa merkez mahallesi

Evet evet hatırladım şimdi… dediğim gibi siz bide gece tekrar yapın test bakalım

1 Beğeni

Böyle hızları görmek gerçekten mutluluk veriyor :slight_smile: iyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

1 Beğeni

teşekkür ederim :grinning: :grinning: (20)

Çok sevindim. Gözümüz gönlümüz açıldı :star_struck: Aman ha bağlantı kurarken kemerinizi bağlamayı unutmayın :pray: İyi ve sorunsuz kullanımlar @TahaToraman1

1 Beğeni

teşekkür ederim yardımlarınız için :star_struck:

1 Beğeni

Ben görevimi yapıyorum :muscle: Çok sağ olun :pray:

1 Beğeni