Gigafiber Altyapısı Sorguda Değişti

Merhaba adresimi sorgulama yaptığım zaman gigafiber bölgesindesiniz deniyordu şimdi böyle çıktı bu ne demek yani bizden vazgeçtiler mi

Liste güncellendi, belki mahallen planlar arasından çıkarılmış olabilir.

Valla yazık be iki sokak ötede vardı birde TurkNet bu kadar da düşme

Geçen bende de gitmişti sonra gelip kurdular. Hemen heyecanlanmamak lazım.

Ne gitti ne heyecanı anlamadım şimdi adreste çıkmadı normal VDSL çıkıyor ama gigafiber destek hattını aradım plan dahilindesiniz dedi yine umutlandik yani

Ben de gifafiber yakında gelecek ibaresini görüyordum daha sonra o ibare kayboldu ama yine de gifafiber geldi sistemsel bir durumdur merak etmeyin.

Ayn olabilir binaya kablo geldiği gün bina içi ve ev içi fiber tesisatını kurmaya başlıcam hayırlısıyla

Değişiklik gösterebiliyor. Sabah farklı öğlen farklı ara sıra kontrol etmenizi öneririm :slight_smile:

2 Beğeni

Merhabalar, GİGAFİBER bölgelerimizi genişletmeye çalışıyoruz. Altyapı sorgu sayfasından anlık bir hata da olabilir, planlı bölgeler arasından çıkartılmışta olabilir :frowning: Çünkü GigaFiber altyapımız için belirli prosedüre uymak ve izinler almak durumundayız… Biraz daha takip edin isterseniz. Bir gelişme olursa haberleşiriz.

1 Beğeni

Aradım gigafiber destek hattını çalışma var dedi gelicek büyük ihtimalle çünkü 2-3 sokak ötede mevcut çevremde mevcut

2 Beğeni

Süper haber :slight_smile: Umarım kısa süre içerisinde sizi de uçurmaya hazır bir hale geliriz :rocket:

1 Beğeni