GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

@ckrkmz bizim süreç hızlı olmadı 2,5 ay sonra kutu takıldı mahalledekilere sinyal yok diyorlarmış daha kullanan olmadı bizim sokağa sinyal vermediler sorgulamada çıkmıyor

Bana kutuyu hemen taktılar. Unutup gittiler sonra. Hiç kimseyi görmüyorum sokaklarda.

1 Beğeni

hayal gucune hayran kaldım dostum superonlıne turknetten daha once zaten 1000 mbps verıyordu :slight_smile:

Bende Şuanda Herşey Okey Sadece Aktivasyon Kaldı Günde 4-5 Kez Altyapı Sorgusu Yapıyorum Acaba Ne Zaman Aktive Olur

Kazımkarabekir mahallesinden başvuralı 23 gün oldu hala kurulum sağlamadılar, bugün iptal ettirdim.
cumartesi gününe superonline 500mbps paketi için randevu aldım. teşekkürler.

1 Beğeni

Evet gigafiber sonunda aktif oldu çok uzun ve sıkıntılı süreci geride bıraktık sonunda kavuştuk

5 Beğeni

Merhabalar, kemerlerinizi sıkıca bağlayın ve uçuşun keyfini çıkartın. :hugs:

1 Beğeni

Hocam şuanda her şeyim okey aktivasyon bekliyorum size kaç günde veya hafta da aktivite ettiler

Benim aktivasyon sürecim tam 3 hafta sürdü yoğunluk varmış

@Nusret hangi sokaktasın

Çok genel bir harita, bizim karşı mahallede varken bizim mahallenin tamamında yok aradan sadece 2 şeritli bir cadde geçiyor oysa ama orayı da var gibi işaretlemişler.

Fevzi Çakmak Mahallesinde çalışmalar devam ediyor. Gigafiber En erken ne zaman aktif olur. Teşekkürler.!

Hocam pendik fevzi çakmak mah. mi? acaba

3 Beğeni

Havalar kötüleşiyor. Yağmur yağarken çalışmalar duracak. Cumhuriyet Mah. durumu vahim. Yaza anca gelir internet.

Davutpaşa Mah. sinde bakalım biz ne zaman yaşacağız bu anı…

sokaktaki dağıtım kutusu yukarıda duruyordu aşağı indirmişler demekki sinyal test işlemleri başladı bu hafta altyapı sorgulamada 1000 mb görünür galiba

1 Beğeni

Bahçelievler Cumhuriyet mah. Apartman girişine kutu konulmuş, aktivasyon için ne kadar beklerim, bilgisi olan var mı

yaklaşık 2-3 haftadır aynı durumdayız .Ben de cumhuriyet mahallesindeyim ne gelen var ne giden .

3 Beğeni

Sorgulamada altyapı gözüktüğünden beri 24 gündür bekliyorum hocam hala gelişme yok. Kutu takılalı 30 35 gün olmuştur herhalde

Küçükçekmece/halkalı/istasyon mahallesi/bezirganbahce ile ilgili gigafiber çalışması var mı acaba?

1 Beğeni