GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

TurkNet yani çok güzel ofdk kutusunu takmışsınız da anladım kontrol edecekler bir daha kutuyu o yüzden böyle bırakıyorsunuz da… Hocam böyle de bırakılmaz ya yolun ortasına bıraksaydınız belki araba falan daha kolay ezerdi şimdi insan basınca belki bir şey olmaz en az bir araba ezmeli.

( Yer Bahçelievler / Cumhuriyet Mah )

3 Beğeni

Bizede gelmesini umuyoruz

sıfırdan başvuru

gaziosmanpaşa kazım karabekir de boşta bekleyen sokak kutularına sinyal verilmiş duvara sabitlenmiş sadece binlara sinyal verme işi kaldı bu hafta veya haftaya oda verilirse gigafiber başvurusu yapacağım

Acaba Bağlarbaşı Kavaklıdere sokakta durum ne

Sakarya Adapazarı Yenigün Mahallesinde planlama ne durumda?

Hangi sokak hocam?

1 Beğeni

Merhabalar,
@Alican @Sakalli
Genelde çalışmalar ile ilgili süre yada pek bilgi paylaşmıyorlar. https://turk.net/gigafiber-istiyorum adresine yönlendiriyorlar.

1 Beğeni

Gaziosmanpaşa Yenidoğan mahallesinde bina dışındaki kutuların montajı yapıldı apartman içindeki kutununda bağlantısı yapıldı bu hafta içinde montajı yapan kişi sinyali veriyoruz dedi. daireye bağlantı ne zaman çekilir acaba ?
altyapı sorgulamada hala 1000mbps görünmüyor.

Evet biliyorum ama. İşte insanoglu sabırsız teşekkür ederim açıklama için ilgi alakanız icin

Bilgilendirme için teşekkürler. Gerçekten uzun zaman olmuş. Umarım sizde en yakın zamanda kavuşursunuz.

@kaleabi duvara sabitleme yapıldıysa sinyal testleri yapılmıştır sadece duvara koydularsa önce Sokak dağıtım kutuları sinyal testi yapılacak test bittikten sonra duvara sabitleme yapılıyor o işlem bittikten sonra binalara sinyal veriliyor bizim testler bile daha yeni bitti hala binalara sinyal verilmedi altyapı sorgulamada 1000 megabit görünmüyor buraya verilmeden Sizin oraya geçmezler diye düşünüyorum Bana da 30 Eylül’e kadar aktivasyon verilecek demişlerdi yarın son gün verilirse kavuşuyoruz verilmez haftaya kalır

Yani onlarda haklılar Bi bakıma olmdi mexcidyekoye genel merkeze gidip sorayım bari :slight_smile:

@alperenatici sonunda gigafiber göründü hayallerimin gerçekleşmesine çok az kaldı :smiley:

2022-09-30 (1)

1 Beğeni

@alperenatici Merhaba binamda gigafiber kutusu var. Altyapı sorgulamada da aktif gözüküyor. Aktif vdsl kullanıcısıyım. Geçiş için nereden başvuru yapmam gerekiyor?

hocam binaya kutu ne zaman koyuldu

Merhaba,

Gigafibere geçiş için Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum - TurkNet TurkNet - Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? bağlantısı üzerinden destek kaydı oluşturabiliriz.

1 Beğeni

Açıkçası genel merkezden Bi açıklama. Alacağımı sanmıyorum. Ama gidersem. Özelden yazarım sanada Dostum

TurkNet GigaFiber an itibariyle aktif gözüküyor!
TurkNet yeni aboneyim. GigaFiber için geçmiştim.
Ne yapmalıyım?

@GadRego 15 eylülde sokak dağıtım kutusu bitti 20 eylülde bina içine kutu takıldı bugünde sorgulama aktif oldu