Gigafiber Aktivasyon Süresi"

Merhabalar. Geçen hafta apartmanıma gigafiber kutusu konuldu ve kablosu da sarmal şeklinde duruyor. Taahhütüm de bittiği için hemen Türkneti aradım ve başvuru yaptım yakın zamanda TurkNet 'e geçiş yapmış olucam fakat siteden altyapı sorguladığımda 50mbps hız gösteriyor. Kurulumu direk gigafiberi aktive edip mi kurarlar yoksa vdsl kurulumu gerçekleştirip gigafiber aktif olduğunda geçiş mi sağlatırlar? Yardımcı olunursa sevinirim teşekkürler.
İl/ilçe/mahalle: İzmir/Konak/Barbaros Mahallesi.

Gigafiber aktif olana kadar VDSL kullanırsınız büyük ihtimalle

1 Beğeni

Ne zaman aktif olur ki acaba

Bu konuda bir bilgim yok maalesef. Bazılarının 2 haftada bazılarının 2 ayda bazılarının ise hiç :man_shrugging:

1 Beğeni

Anlıyorum. Peki süreci hızlandırabilmek için yapabileceğim herhangi bir şey var mı? Teşekkürler cevaplarınız için.

1 Beğeni

Şu an için sadece bekleyin diyebilirim isterseniz @EFG ye özel mesaj üzerinden adres veya abonelik bilgilerinizi iletin sizin için kontrol ettirip bilgi versin :pensive:

1 Beğeni

Merhaba @frhatyldrm, öncelikle yüksek hız bölgemizde olduğunuz için sizi tebrik ederim :hugs:

Size konu hakkında net bir dönüş yapabilmem için biraz daha adres detayına ihtiyacım var. Bana özeş mesaj üzerinden sokak ve kapı numarası bilginizi iletir misiniz?

2 Beğeni

@EFG ilginiz için teşekkür ederim özel mesaj yoluyla ilettim.

Mesajınızı aldım. Sürecinizin takibini yaparak bir bilgiye ulaşır ulaşmaz size dönüş yapacağım. İzninizle konuyu kapatıyorum. İletişimimize özel mesaj üzerinden devam edelim. İyi ve sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni