GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

Hangi şehir?

1 Beğeni

Dönüşüm için destek kaydını açtık umarım en kısa sürede hız testini paylaşmak da nasip olur (bahçelievler/kocasinan)
Screenshot_20221201-094401_Chrome
:hugs:

4 Beğeni

Bende KocasinanMerkez Kandilli 1 sokakta oturuyorum. Bizim mahallede aktif olanları görmek güzel ve umut verici. Bizde ana hattın çekilmesini bekliyoruz. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Şanslısınız. Bizde daha fazla sürdü ve hala bekliyoruz sabırla. Tabi kolay değil birçok bölgede aynı anda çalışma yapılıyor. Kablomuz bina içine geldi. Gerisi süreç meselesi.
Planlamada olmayanlar da kısa sürede sürece dahil olur inşallah.

2 Beğeni

buca yenigün bende sıra sıra geliyor galiba bucaya

2 Beğeni

200 metre yıne ıyı bı taraf bahçelievler bı taraf bağcılar dıye aynı sokakta bı tarafta var bı tarafta yok

1 Beğeni

Bende aynı şekilde bekliyorum 11 kasımda gigafiber ekibi geldi kurulum yaptı modemi ayarladılar gittiler modemde dsl ışığı kırmızıda yanık vaziyette duruyor 9 gün internetsiz kaldım en sonunda yapamadılar geçiş işlemlerini vdsl e geri döndürdüler hala aktif olarak vdsl kullanıyorum sorunda çözülmedi…

1 Beğeni

Aynen bende Buca inkilap dayım hocam

İzmir Buca inkilap mahallesi hocam

1 Beğeni

10 gündür bekliyorum geçiş için

Ben de aynı sorunun daha kötüsünü yaşıyorum. (bayrampaşa-cevatpaşa-millet caddesi) Benim yaşadığım binaya mart sonu nisan başı gibi kutu takıldı ama takıldı işte o kadar sonra ne arayan oldu ne de soran. Müşteri hizmetlerini aradığımda ne zaman aktif olur diye bilmiyoruz dendi. Hatta ekim sonunda 6-8 hafta arasında binanızda gigafiber olacak diyordu sorgulamada. Son yaptığım sorgulamada o ibarede kaldırılmış. Artık kader kısmete bıraktım tamamen :frowning:

1 Beğeni

An itibari ile alt yapı sorgulama da gigafiber görüldü
Hizmetten yararlanmak icin TurkNet aradım sözleşme düzenledi kurulum için 300 TL isteniyor bu ücret daha önce yoktu bildiğim kadarı ile müşteri temsilcisi tanıdığınız başka TurkNet abonesi varsa yardımcı oluruz dedi yararlanan varmı bu durumdan
Screenshot_20221201-131205621

Sabah 10 Gibi arayıp başvuru yaptım. Online işlemlerden kimlik fotokopisi yükledim. 12 gibi belgeler onaylandı. Saat 15.00 aranıp yarın randevu aldım. Bakalım inşallah yarın sorunsuz bi kurulum olursa toplamda 36 günde gigafiber kavuşacağım gibi görünüyor.

2 Beğeni

usta sen TurkNet 'e yeni mi geçiyon yoksa zaten türrrknetlimisin

1 Beğeni

Yeni geçiş

Maşallah ne bilgiymiş 16 gündür gelemedi bir türlü.

1 Beğeni

Yolunu şaşırmış bağcılara gidecekken başka ülkeye gitmiş.

Biz Bağcılar olarak şanssızız. İBB Bağcılar’daki birçok projeyi durdurdu, biri de kirazlı halkalı metrosu. Türk telekom fiberi dibine getirmiş ama vermiyor. TurkNet gigafiber çekmiyor. Bu kadar yerinde sayan bir ilçe olabilir mi ya

1 Beğeni

En güncel bilgi Bağcılar’da çalışmanın durduğuymuş ama bilmiyorum

1 Beğeni

Tam 6 ay oldu nerede eklipler. Ne yapıyor her gün yağmur yağıyor bir haltı beceremediniz kış geldi. Çektiniz çektiniz yoksa kablonuzda kutunuzda kaıpı dışarı.