Gigafiber aktivasyon destek TurkNet e geçiş

Sakıncası yoksa başvuru numarasını öğrenebilir miyim? Bende takip edeyim. Çünkü bi kaç gün önce tekrar konuştuk TurkNet hala başvuru yapmadı denildi belediyeden.

Bu bilgileri sizinle paylaşamıyoruz :frowning:

Bu arada gigafiber hizmeti çok alakasız yerlere de getiriliyo… örneğin işyerimin olduğu cadde (teşvikiye-hüsrev gerede caddesi) cadde de ki binaların çoğu kentsel dönüşüm kapsamında yenilecek ve hala çekmeye devam ediyolar :slight_smile: çok çok eski binalar bilen bilir .

1 Beğeni

Altyapımızı geliştirirken dikkat etmemiz gereken hususlarımız var. Bu söylediklerinizin hepsi proje ekiplerimiz tarafından düşünülmüştür. Çünkü çoğu bölgelere önceden giderek bir saha çalışması gerçekleştiriyoruz.

1 Beğeni

Valla bilmiyorum boşaltıldı bina 1-2 daire kaldı yıkılacak kentsel dönüşüm projesi kapsamında yeniden yapılacak

1 Beğeni

Valla durum dediğiniz gibi olsaydı mahallemde ki proje bitirilirdi en kalabalık mahalllelerden birinde oturuyorum :slight_smile: işyerimin olduğu cadde lüks bi yer yazın herkes yurtdışına veya bodruma vs gidiyor zengin semti ona rağmen durmadan gigafiber çalışması yapılıyor şaşırdım :slight_smile: