Gelmeyen saha ekibi

Merhabalar YouTube’da içerik üretiyorum ve 20 binden fazla insan videolarımı izliyor belirli günlerde video atıyorum ve dün gece saat 5’te durduk yere hiçbir şey yokken ben yatağımdayım ve bir baktım fiber internet kutumun üstündeki Los ışığı kırmızı yanıp sönüyor TurkNet sitesinden destek kaydı açtım 1 ile 3 gün içerisinde saha ekipleri gelir dendi süreci biraz hızlandıralım Yarın 2 gün olacak yarın gün içinde gelmelerini rica ediyorum Çok sıkıntılı durumdayım acil bir şekilde çözülmesi lazım

Selamlar @mahsun76, foruma hoş geldiniz. 57977584 numaralı kaydınız üzerinden ekiplerin adresinizi ziyaret ettiğini fakat arızanın giderilemediğini görüyorum. Arka planda tüm incelemeler sağlanıp süreciniz çözüme ulaştırılacak. Ben de ekiplere bilgi aktardım :handshake:

Alperen Bey dönüşünüz için çok teşekkürler bakın içerik üretiyorum ve gelirimi ben buradan sağlıyorum Sizlerden ricam lütfen biraz daha bu konuyu hızlandırmamız gelen ekipler kutuda sinyal olmadığını söyledi fakat 4 gün önce internetim çok iyi çalışıyordu Birdenbire nasıl böyle bir sorun verdi anlamadım müşteri temsilcisi bana 10 12 gün süreceğini söyledi Bakın tekrardan rica ediyorum Lütfen biraz daha hızlandıralım şu konuyu 2 yıldır TurkNet kullanıcısıyım bir sorun yaşamadım ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum her zaman olduğu gibi tekrardan sizlere güveniyorum