Gelmeyen arama ve kurulum

Bundan 11 gün önce TurkNet İnternet başvurusunda bulundum kurye geldi 3. Gün kimlik resmi ve evrak imzaladım 2-6 iş günü içinde gelinip kurulum yapılacak denildi ve halen ne gelen var ne arayan ne de soran bugün 11. Gün 20 kez aradım teknik desteğe yazdım ve robot gibi müşteri temsilcileri olduğu için cevap alınamıyor ve bilgi verilmiyor…
++++ Sistem otomatik mesaj atmış ret aldık diye ben öyle birşey demedim kafalarına göre ret vermişler şuan aktivasyon işlemi devam ediyor diyor sizi aratacaz diyorlar ne arayan var ne soran bu kadar zor mu arayıp bilgi vermek ve muhattap olacak kimse olmamasi yardımcı olan olmaması tam bir rezillik daha uzun sürecek ise kimlik bilgileri ve abonelik işlemlerinin iptalini istiyorum daha kullanmadan milleti bezdirdiniz yazıklar olsun
++++ 22 saat bekleme süresi vermek o da ayrı bir saçmalık
Burası forum sitesi evet de yardımcı olacak kimse olmadığından buraya yazdık işinize gelmeyeni silersininiz her neyse bilgi veremiyoruz a devam edin siz

Mesajları ve paylaşımı silmeyi bırakıp yardımcı olun

Ret cevabını bağlı olduğunuz santralde ki Telekom saha ekibi veriyor. Genelde bu ret cevabı altyapı veya ankastre olmadığı Zaman veriliyor. Sizin şu aşamada beklemeniz gerekiyor. Tüm bilgilendirmeyi online işlem merkezi üzerinden ve gerektiğinde telefon ile arayarak size vereceklerdir.

Tek bir konu üzerinde yardım ederiz. Birden fazla konu açmanız süreci hızlandırmaz.

Tamam da işte ne arayan var ne soran buraya yazınca da siliyorlar bu mu yardım 11 gündür bekliyoruz zaten daha ne kadar beklememiz lazim çok bekleyecek isek iptal ettirelim milleti rezil etmeye hakları yok müşteri temsilcisi de otomatik bilgi verilememektedir diyor bozuk plak gibi anlamadığım o hem aradığımda sizi ararlar diyor 11 gündür arayan yok

Bekleyelim o zaman görelim yardımcı olacak mısınız eğer yardımcı olur iseniz zaten yazarım buraya teşekkür ederim de demek isteğim nasıl bir müşteri temsilcisi var ve neden bu kadar uzun sürer süreç anlamsız ve otomatik ret vermesi bilgi verilmemesi hepsi enteresan daha ne kadar bekleyeceğiz bakalım sağ olun yine de
Ve de işinize geleni yayınlamaya devam edin sizce yardımı olan olsa buraya yazar miyim onu düşünün moderatörsunuz bir de çözüm merkezi neresidir sizce 20 kez aramama rağmen kesin cevap vermeyen bozuk plak gibi tekrarlayan robotlar mi ? İşinize gelmeyeni kaldırın öyle düzelir hepsi ve 22 saat süresi verin öyle daha güzel olur kolay gelsin

Yukarıda belirttim sebebini. TT ye adınıza başvuru yapılıyor herhangi bir nedenden dolayı TT başvuruyu geri çeviriyor. Onlar geri çevirdikçe TurkNet tekrar başvuru yapıyor. İsteseniz iptal edip farklı bir ISS üzerinden hizmet almayı deneyebilirsiniz. Burası bir forum sitesi. Çözüm merkezi değil. Önce bunda anlaşalım.

Sıfırdan başvuru ile sorun yaşıyorsanız başka İSS’ye başvuruda bulunabilir, sonrasında internetinizi taşıyabilirsiniz.