Geforce Now bağlantı hızı

Ekte fotoğrafta görüleceği üzere TurkNet’e olan bağlantı hızım olması gerektiği gibi. Fakat Geforce Now uygulamasında aldığım değerler ise yine ekteki fotoğrafta ki gibi. Fark çok fazla. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

2 Beğeni

Modemi yeniden başlatıp tekrardan Geforge now üzerinden test yapar mısınız?

Denedim. Hatta farklı notebook ile de benzer sonuçları verdi.

Modeme bilgisayarınızı ethernet kablosu ile bağlayıp test yaptınız mı peki?

Merhaba, buradan “Hızım Düşük-Performans” kayıt açın, Temsilciye durumu izah edin. Sorun yaşadığınız sunucuyu 3 kere ve 15 dakika aralıklar ile test edin ve sonuçları kaydınıza paylaşın. Temsilciye “Test sonuçlarımın Network ekiplerince incelenmesini ve gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum” diye belirtin.

1 Beğeni

Hızım geforce now sunucu testine göre yavaş ama diğer testler normal.

Lokasyon, sunucu sorunu olabilir. Yukarıda ki mesajları iletin, kontrol edilebilir…

Ekte görülen hata miktarı ile ilgisi olabilir mi?

Bunu bende yaşıyorum. GeforceNowla alakalı olduğunu düşünüyorum.

1 Beğeni

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Cloudflare WARP VPN ile denediğimde gözle görülür bir iyileştirme oldu. Ancak o da yetersiz kalıyor akıcı oyun deneyimi için. TurkNet ile 720p, Cloudflare ile 1080p oynayabiliyorum ama akıcılık gidiyor. TurkNet ya da altyapı TT, Bandwidth throttling uyguluyor.

Hayır, sanmıyorum. Test yaptığınız sunucu veya rotasyon sorununuz olabilir ve buna bağlı sorunlar ortaya çıkabilir.

Gigafiber ile geforce now kullanan var mı ? Duruma göre premium paket almayı düşünüyorum