FTTH Fiber geliyor müjdemi isterim

Evrene pozitif enerjini gönder :slight_smile: Bak geliyorlarmış 10 dk ya :hugs:

1 Beğeni

Telekoma pozitif enerji göndericem :rofl:

4 Beğeni

iyi ki telekoma geçmedin bu arada kurulum tamamlandığında speedtest sonucunu atmayı unutma

2 Beğeni

İnanın bende dört gözle bekliyorum :heart_eyes:

Sonucu cümbür cemmaat bekliyoruz :slightly_smiling_face:

Evrene mesaj gönder :slight_smile:

3 Beğeni

Ses kurulumu yapıldı. İnternet için TurkNet tekrar iş emri göndermesi gerekmiş sanırım. Ttci abi geldiği gibi onaylarım dedi

Yokuş üstüne yokuş :grin:

İte kaka ilerlemeye devam :rofl: TurkNet iş emrini iletirse bugün onaylarım dedi. Bakalım bugün bitecek mi yarına mı kalacak

Ses kurulumu dediğin ne usta modem falan kurmadılar mı

Ben şimdi arkadaşlarıma durumu yine ilettim. Bizim tarafımızda yapılması gereken tüm işlemler en kısa süre içerisinde gerçekleştirilecek. Size bilgi vereceğim.

1 Beğeni

Sonunda beklenen internet geldi :slight_smile:

9 Beğeni

Derinden bir ohh çekiyorum :smiling_face_with_three_hearts: Hayırlı uğurlu olsun. Biraz zor oldu, geç oldu ama sonunda oldu be @BLackOwL

Umarım sorunsuz, güzel, hızlı günlerde kullanırsın :pray:

1 Beğeni

Çok teşekkürler Enes hocam. Bu süreçte sen ve ekip arkadaşların çok çok yardımcı oldunuz Allah razı olsun. iyi ki varsın :slight_smile:

1 Beğeni

tt altyapısında 500 mü bu nasıl oldu

başlangıç 500 le başlayıp 125 e iniyor :slight_smile:

1 Beğeni

Şükürler olsun hocam. Hayırlı uğurlu olsun sıkıntısız kullanmanız dileği ile

2 Beğeni

çok teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

@BLackOwL izniyle konuyu kapatıyorum. Tüm süreç içinde karşılaşmış olduğu durumlarla alakalı yeni bir konu açacak ve oradan iletişimimize devam edeceğiz. Tüm forum kullanıcılarının bilgisi olsun. Lütfen konunun altına açılan konu içeriğinden bağımsız talepler ve şikayetler gelmesin ki konu gündemini korusun.

Hepinize çok teşekkür ederim.

6 Beğeni