FTTH Fiber geliyor müjdemi isterim

Merhaba arkadaşlar bugün eve gelirken telekom arabasını gördüm hemen sordum fiber mi geliyor diye evet sen bu apartmanda mı oturuyorsun dedi evet dedim evlere kadar fiber çekeceğiz 2 hafta içinde aktif olur dediler :slight_smile:

7 Beğeni

hayırlı olsun arkadaşım

Banada böyle bir mesaj geldi, bana da gelecek galiba, fiber geldikten sonra TurkNet de kalmaya devam edebilir miyim? TurkNet üzerinden fiber hizmet alabilir miyim?

Çok teşekkür ederim (20 karakter)

Evet TurkNet üzerinden telekom fiber hizmeti alınabilir

Hiç çekinmen olmasın Türk Telekom üzerinden geçtiğinde fiber beraber geçersin Türk Telekom at yapısı fiber bağlantı İse varsa geçersin eğer ki TurkNet varsa öyle bir hizmeti geçersin her şeyi alt yapıya bakar

Sen onların dediklerine bakma iki hafta sürmez en az 8 9 ay testler falan yapılacak @BLackOwL

Darısı başıma geldiğinde bir hız görüntüsü alırım.:grin:

2 Beğeni

İnşallah inşallah kurşun döktür belki gelirler :smile::smile:

Fiber saha dolabı zaten var eski kablo kanalından direl kabloyu geçiriyorlar bakalım göreceğiz

1 Beğeni

Herkesin kavuşma dileğiyle hocam :slight_smile:

2 Beğeni

Bölgenizdeki ile VDSL altyapı ile ilgili yazdığınız şeyleri okurken içime doğmuştu size FTTH geleceği sizin adınıza sevindim :hugs:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim ben hiç beklemiyordum. Müdürlük ile bir çok kez görüştüm proje de yok demişlerdi

1 Beğeni

Bazı durumlarda il müdürlüğü tarafından yapılan projelendirmeler olabiliyor o zaman bölge müdürlükleri proje yok tarzında dönüş yapabiliyor bu tarz bir şey olabilir. Rica ederim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

hayırlı uğurlu olsun mertcan kardeşim :slight_smile: darısı bizlerin başına…

2 Beğeni

Hangi dağda kurt öldü diye sordunuz mu? :smiley:

1 Beğeni

hayırlı uğurlu olsun kardeş muradına ereceksin demek :slight_smile:

2 Beğeni

Hayırlı olsun, umarım kesintisiz ve stabil internet kullanmaya devam edersin.

1 Beğeni

Hayırlı olsun hocam. Bende bekliyorum 2 aya söz vermisti turk telekom ama getirmedi

1 Beğeni

Herkese çok teşekkür ederim iyi dilekleri için

3 aşağıdaki apartmana çekmişler yakında umarım gelir

2 Beğeni