Forum Hakkında

Bu forum hakkında ki düşünceleriniz nedir? Olumlu ve olumsuz yanları nelerdir?

2 Beğeni

Olumlu yanları: Gelişlemelerden buradan haberdar olabiliyoruz (modem güncelleemsi falan filan), bazen destek kaydı yetkilelere ulaşabiliyor.
Olumsuz yanları: beni TurkNet’e almıyorlar

2 Beğeni

TurkNet’in müşterilerini komple cahil zanneden bir havası bence yok. Müşterilerine olabildiğince yardım etmek isteyen bir yapısı var. TurkNet dışında Türkiye’deki hangi internet servis sağlayıcısının forumu var? Ayrıca bu forumunda en üst yetkili kişileri etiketliyebiliyor ve bir şekilde görmesini sağlayabiliyorsunuz. Hemde eleştirebiliyorsunuz. Diğer İSS’lerde böyle bir imkanınız yok. Şunu net anlamanız gerekiyor. TurkNet özgürlüğe önem veren ve gücünün yettiğince sorunsuz internet kullanmanız için çalışıyor. Ben gönüllü olarak bu forumda olan biriyim. TurkNet’in eleştirdiğim kısımlarıda var. Ancak arkaplanda gerçekten çalışan çok insan var.

1 Beğeni

TurkNet ve yöneticileri sizinle aynı fikirde değil. Belki sizi kapsamıyor ama TurkNet aboneleri için şunu söylüyor sürekli. Bizim abonelerimiz DSL hattı nedir yapa nedir, hat zayıflaması nedir ne değildir. Tracert nasıl atılır gibi kavramları bilen veya en azından yabancı olmayan kişilerden oluşuyor şeklinde. Yani müşteri portföyünün iletişim konusunda temel bilgilere sahip abonelerden oluştuğunun farkında ve bunu bilerek abonelerine destek oluyor. Kesinlikle aboneleri için cahil kesim demiyorlar bundan ben eminim. Sizin yaşadığınız sorun nedir ne değildir açıklamamışsınız. Keşke önce yaşadığınız süreci anlatmış olsaydınız da ona göre (sözde) eleştirinizi anlamış olsaydık. Buna göre fikriniz üzerinden yorum yapsaydık daha iyi olur düşüncesindeyim. İyi geceler dilerim.

1 Beğeni