Fiber

Apartmana böyle bir kutu koyuldu TurkNet gigafibere ait denildi bu kutu sizemi ait bu konuda detaylı bilgi verebilirmisiniz

1 Beğeni

Evet gigafiber olması lazım, yine de emin olmak için İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Kaç para ise parasını versek bizim apartmana da koyarlar mı…

Proje ekibi tarafından belirlenen bölgelere GigaFiber altyapı getirilmektedir.

1 Beğeni

Biz fiberi görmeden daha iyi fiyat performans firması çıkarsa ona geçmiş oluruz yıllar sonra ya da hala turknette VAE kullanırız :sweat_smile:

Türkiyede İnternet alt yapısı fiber olana kadar torunlarımızın torunları bile göremiyecektir diye düşünüyorum. bu kadar müşteri fiber’i olağanüstü talep ediyor. ama özellikle turk telekom fiber getirmemek için direniyor. bu gibi şirketlere bağımsız bir kuruluş denetlese ve yaptırım uygulasa 1 yıl içerisinde fiber’siz müstakil ev bile kalmaz.

Sorgulamada çıkmıyor

Bölgede aktif edilmemiş olabilir şu anda.

Ne kadar sürüyor aktif olması

Bunu nerden öğrenebiliriz ?

Bu kutunun kesin ama kesin TurkNet 'e ait olduğu bellimi ?
Türksat olabilir dendi bana türktelekomdakiler o yüzden soruyorum TurkNet ise bilaç ay daha beklerm tabi

TurkNet Gigafiber hakkında bilgi almak için 0(850) 288 80 16 numarayı arabilirsiniz.
Kutu hakkında bilgim yok maalesef.

Arıyorum hızlı işleme aktarıyor direk müşteri hizmetleryle görüşülmüyor ki

TurkNet İletişim Bilgileri buradan size uygun olan numarayı seçerek arama yapabilirsiniz.