Fiber ve Gigafiber Geçiş

Yaklaşık 9-10 ay önce belki daha fazla süre önce ileride Gigafiber e geçilecek denilip TT altyapısına geçirildim. Onun öncesinde 30 larda upload alırken TT altyapısına girdiğim için 8lere düştü. 70 civarı da down hızı alıyorum şu anda. Fibere geçmek için birkaç ay öncesinde söylemim olmuştu, yaklaşık 1 ay öncesinde de online işlemlerden kayıt açmıştım. Telefon ile aranıp Fiber e geçiş işlemlerimin başlanacağı söylendi. Ne zaman arayacaklarını söylemediler ancak 1 ay geçti üzerinden hala arayan soran yok. Bugün tekrar kayıt açtım ancak geçiş için arayacaklarını yine sanmıyorum. TurkNet i beğeniyorum ancak müşteri hizmetleri bakımından gerçekten çok kötü.

Ben durumunuzu arka planda yetkili arkadaşıma bildirdim. En kısa süre de yardımcı olunacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni

Merhaba @ahmetcnhscan, size özel mesaj üzerinden yazdım. Ben konunuz ile ilgilenip size bu süreçte yardımcı olmaya çalışacağım. Bize en son açtığınız destek kaydınızın numarasını rica edebilir miyim?

1 Beğeni

Teşekkürler @MehdiUygun :pray:

2 Beğeni

Teşekkürler. TurkNet aradı ve fiber için geçiş talebini oluşturduğunu ve yarın geçiş için aranacağımı söyledi

2 Beğeni

Çok sevindim @ahmetcnhscan, ben sürecinizi takip ederek size elimden geldiği kadarıyla destek olmaya devam edeceğim.