Fiber - Türk telekom - Türknet

Merhaba arkadaşlar (Fevzi çakmak) mahallemde fiber çalışması başladı. Alt yapı çalışmasını Türk netten beklerken Türk Telekom’dan olması biraz üzdü gigafiber beklentimden dolayı T.T çalışanıyla ayak üstü sohbetimde eski binalarda ankastreye kadar. Fiber çektiklerini sonrası bakır kablo olarak devam edeceğinin bilgisini verdi.T.T bölge müdürlüğüne gidip fiber kablo isteyip kendi imkanlarımda yaptıra bilirsin dedi lakin Türk net abonesi olduğum için kablo vereceklerini sanmıyorum. Daha önceki Türk netle ’de görüşmemde daireye kadar fiber çekileceği bilgisi verilmişti ama durum bundan ibaret Türk netin ücretli veya ücretsiz daireye kadar fiber döşeme bir hizmeti var mı veya kablo temin ediyorlar mı ? kabloyu ben alsam sonradan sonlandırma yaparlar mı ? ben daha önceden cat6 çekmiştim lakin diğer iki daire ve iki iş yerin ’de iki kanallı normal telefon kablosu mevcut. sadece bende fiber kablo olması hizmet alırken sıkıntı yaşatır mı ? Türk net teknik ekibinden veya tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum. şimdiden teşekkürler.

Selamlar @kantar, sizi tekrar forumda görmek güzel :raising_hand_man: Hizmet başvurusunda bulunduğunuzda aktivasyon ekipleri bu süreci yönetecektir. Kurulum hizmeti kapsamında belirttiğiniz işlem gerçekleştirilebilir :handshake:

1 Beğeni