Fiber nasıl binaya gelir?

Merhaba, mahallemde sokağımda fiber mevcut öyleki vdsl 70 80 arası bir hız alıyorum ama fibere geçmek istiyorum çünkü vdsl öyle yada böyle adal gibi eski bir sistem fiberi apartmana nasıl getirebilirm TurkNet başvuru va yapmam gerekirmi yardım edin lütfen :confused:

Bildiğim kadarıyla binanın tamamı kullanıyor bu şartlar altında ne gibi bir yol izliyebilirim TurkNet 'e mi yoksa türk telekomamı başvuru yapmam gerekicek

Hocam bizim mahalleye kadar fiber geliyordu biz dilekçe hazırlayıp götürdük başta olmaz falan filan demişler ama sonra kabul edip 2 aya gelcek dediler 1.30 ay oldu gelen giden yok.

hadi TT Fiber gelmiyor alt sokağımdaki gigafiberde gelmiyor 2 aydır kablolar boş boş bekliyor 6-7 mahalleyide es geçti.

1 Beğeni

aslında bizim mahalledede sokaktada var bildigim kadarıyla yoksa 80 90 hız vermez vdslde bence

Merhaba @melanpi, evinize kadar fiber altyapısıın getirilmesi talep ediyorsanız bölgenizde bulunan TT bölge müdürlüğüne giderek başvuru yapmanızda fayda var.

1 Beğeni

Bunun alternatifi varmı sonuçta burada turk telekom kullanmıyoruz bildigim kadarıyla telekom kullanıcısı istiyorlar

Alternatif bir başka yol konusunda sizi ekstra yönlendireceğim bir şey bulunmuyor ne yazık ki :frowning:

1 Beğeni

gigafiberdemi böyle yada telekoma gıdersem telekoma gecmemı ısterlermı acaba

Hayır. GigaFiber bizim altyapımız olduğu için TT bölge müdürlüğüne başvurmanıza gerek yok. İsterseniz bana adresinizi il,ilçe,mahalle ve sokak bilginizi özel mesaj üzerinden iletin. Ben size bilgi vereyim.

2 Beğeni

attım size mesaj olarak

Hemen ilgilenip size bilgi vereceğim.

2 Beğeni