Fiber kullanmak istiyorum

Fiber kullanmak istiyorum adresimde yok ne sizin ne türk telekomun planı var arkadaş türktelekomda mantık yeni sokak yeni mahalle apt olan yere apt 3 kişi hazır talep beklemek ne demek sen getirmezsen millet nasıl fiber kullansın gemlikde çingen mahallesinde fiber döşediler benim elit gibi mahllede fiber yok cimere yazdım da şu çingn mhllesine fiber bnm mhllede yok demeyi nasıl unuttum kardeş fiber getirinde kullanak artık

Selam mistic1643 hoş geldin!
Altyapı, sizin veya çevrenizin maddi koşulları ile öne çıkmıyor daha doğrusu arz/talep dengesi içerisinde öne çıkıyor.
Evet, Her bir kullanıcı FİBER’e sahip olmak istiyor özellikle GigaFİBER’e ve umarım herkesin, bir gün erişmesi umuduyla. :pray:

1 Beğeni

Herkes istiyor sırf sen değil ama öyle olmuyor kazı çalışmaları anlaşmalar sözleşmeler talep yoğunluğu çeşitli masraflar belediye şirketler iş birliği vb gibi konular ön plana çıkıyor fiberin gelmesi için sizin yapabileceğiniz tek bişey var binaca imza toplayıp bulunduğun bölgedeki Telekom müdürlüğüne gidip dilekçe vermeniz lazım sonra beklemekten başka çare yok

1 Beğeni

Çingene mahallesi diyerek insanları ve oturdukları yeri küçümsemenize mi yoksa yazım tarzınıza mı serzenişte bulunsam bilemedim. Demek ki oturduğunuz ELİT mahalle fibere layık görülmemiş. Umarım uzun bir süre fiberden mahrum kalırsınız!!

6 Beğeni

Ben küçümsemedim sadece üst tarafına yeni ev sokak oldu diye ama ben taşındıgımda alt yapı bile yoktu 8 ay uğraştım şuan yine yapılıyor belki en az150 hanelik yer var olcak ben mantığı anlamıyorum yazım tarzımında sebebi yoruldum koşturmaktan bi ben uğraşıyom oraya git vuraya git dilekce doldur yani bunu niye basitleştrmiyorlar tamam yapmak da kolay değil bu maddi _önü yüksek yatrm fiber ama yani şu ülkede ne şartlarla intrnet kllnyruz hergün kopma sorunları ilglnmiyor vs vs ama onları küçümsemedim yani sadece 3 5 10 yeni bina dikildi die gliyorsa benim sokakda olmalı die düşyrum

Keşke foruma “ben fiber kullanmak istiyorum” yazan herkese fiber bağlasalar. Alacağı cevabı bildiği halde :slightly_smiling_face:
Olay imzalarda bitiyor, bunu herkesin bildiği halde buraya sürekli aynı konu açıp temsilci arkadaşları boşa yoruyoruz.

1 Beğeni

Tabi ki de bende diyorum git imza talep yap ugraş bekle bekle dur bu alt yapının biram önce bakırdan kurtulması gerek ama nerde