Fiber kablonun ucu boşta duruyor

merhaba, yaklaşık 2 ay önce bulunduğum sokaktaki bakır altyapılı binaların hepsine fiber kablolar çekildi, bizim yanımızdaki 3 binaya ve sokaktaki bazı diğer binalara da fiber sonlandırma yapılıp dairelere kadar ulaştırıldı kablolar. ama benim olduğum apartmanda kablo binanın girişinde pano yeri de çizilmiş bi şekilde boşta duruyor. ne zaman görsem sordum telekom çalışanlarına burayı ne zaman yapacaksınız vs. diyerek. her biri farklı cevaplar verdi. müdürlüğü gittiğimde de orası proje dahilinde yapılır illa ama zaman veremiyoruz hem şu an ekipman yok elimizde vs. dediler. hızım şu anda fena değil ama dalgalanmalar kopmalar oluyor malum dsl altyapı sonuçta ve ben o kablo oraya kadar çekilmişken kullanmak istiyorum.

bu konuda tecrübesi olan adım atıp sonuç almış biri varsa yardımını bekliyorum teşekkürler :slight_smile:

Apartmanda ki komşularınızı fiber kullanmaları konusunda yönlendirin. Bağlı olduğunuz müdürlüğe ne kadar çok istek giderse süre o kadar kısalır diye düşünüyorum. İsteseniz TT nin sosyal medya hesapları üzerinden yazın onlara.