Fiber kablo olabilir mi

selam dün yaşadığım sokağa binaların önüne öbek öbek kablo koymuşlar gri bir kablo bizim apartmanın içinde aynısı var baktım hiç fiber kablo gibi değil içi sert hatta ucu bakır gibi sert pek fiber gibi gelmedi ama her binanın önüne çekmişler sabahta tt nin fiber arabalarını gördüm gene aynı kablodan üst sokağımıza çekiyorlardı yolda her neyse bu kablo fiber ise bunun ile 1000 mbps pakete geçiş istesem verebilirler mi bana bakır kablo gibi geldi ama üstünde türk telekom bir şeyler yazıyor onu da okuyamadım bilen yardımcı olursa sevinirim

Fotoğraf atarsanız daha sağlıklı olur. Bu şekilde yardımcı olamayız. Ayrıca TT fiber ise TurkNet üzerinden 1000 mbps alamazsınız, ancak diğer alternatif sağlayıcılardan alabilirsiniz. TurkNet TT alt yapısı üzerinden maksimum 100 mbps olarak vermektedir.

Buyrun bu kablolar

Bu fiber kablo, yan yana 3 boğumdan oluşur, en kalın olan kısım taşıyıcı kablo, ince kısımlarda da Fiber var, yani 2 kıl Fiberli kablo.

1 Beğeni

Fiber kablo gibi duruyor hocam fiber kablo sanırım.

Hocam kablodan biraz kopardım 2 tane fiber bitane demir çubuk var içinde

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.