Fiber Baglanti Yuksek Sinyal Problemi

Merhaba
Yaklasik 5 gun oncesinde TurkNet 'e gecisim yapildi. Gecisim yapildigindan beri internet baglantimda sorun vardi. Destek kaydi actim 4.gunun sonunda Turk Telekom ekipleri eve geldi. ONT cihazina gelen fiber kablonun ucunu degistirdiler. Gelen ekip sinyal seviyesinin yuksek oldugunu soyle 31 - 33 seviyelerindeydi. Bunun icin internet servis sağlayıcı arayiniz dediler. Turk Nete basvurdum ve guncelleme yapacaklarini soylediler. Guncelleme yapildiktan sonra 1.5 saate yakin kullanimimiz oldu hiz iyiydi daha sonradan baglanti komple gitti. Bunun icin tekrardan destek kaydi olustrduk ve surec en bastan baslamaya basladi. 5 gundur gecisim var ancak kullanimimiz yok fatura cikartamya gelince direk cikiyor ancak destege gelince is uzuyor.

Selamlar @ymnN, dün öğleden sonra oluşturulan kayda istinaden en kısa sürede inceleme ve işlem gerçekleştirilecek. Biz de kaydı takip ediyoruz :rightwards_hand:

Tesekkur ederim ancak surec cok uzuyor ayni seyleri tekrardan yapmanin bir manasi yoktu. Ekibin direk eve gelip ONT giden fiber kablonun ucunu degistirmeleri gerekecek yuksek ihtimal muhtemelen takan arkadas yapamadi tam. Daha onceden de ayni seyler yasandi. Gene 4-5 gun beklemek istemiyorum. Islerim var ve halledemiyorum 1 haftaya yakindir.