Fiber altyapıda verilen modem

Fiyatı 3000₺ şu anda bulabildiğim en ucuz ): teşekkür ederim paylaşımınız için

1 Beğeni

Benim aldığım dönemde de 2500₺ falandı denk getirdiğim gibi aldım rica ederim.

1 Beğeni

Benim sadece wifi problemi değildi upload kısmında da düşüşler yaşamıştım gelen ekip aynı cihazdan vererek baktılar. Sonuç değişmedi ama en sonunda ZTE modemi getirdiler ardından kısa bir süre içinde upload kısmıda düzeldi ve wifi sorunuda düzeldi.

2 Beğeni

Ne aralıklarla kayıt açtınız ve ZTE modem getirdiler acaba? Ellerinde yoksa ve Türk Telekom belirli aralıklarla stok yeniliyorsa o şekilde denerim.

Teşekkür ederim bakacağım :innocent:

1 Beğeni

TT ekibi geldiğinde aynı router’dan aynısını taktılar. Yine olumsuz olunca ZTE getirdiler yanlarında varmış onu taktılar wifi problemim çözüldü.

1 Kayıtta hepsi çözüldü diyebilirim

2 Beğeni

Kurulumda bana da TP link getirdiler. Kavisli olduğu için bunu duvara monte edemem dedim. Gidip arabadan hemen zte getirdi. Modemden çok memnunum.

1 Beğeni

Sizin ekiplerde varmış o zaman. Benim bölgemde ZTE modem yok gelen ekibe söylediğimde ellerinde kalmadığını söylediler. :confused:

Evet fiber bölgesine verdikleri ZTE modem gerçekten iyiydi. Bazen Turk Telekom’dan ayrılmasaydım da modem bende kalsaydı diyorum. :confused:

Merhaba

Turk telekom üzerinden üretildiği için. TP link firması garanti vermiyor. Operatör modemlerine Sentim Bilişim servis hizmeti veriyor.

Ellerinde yoksa yapacak birşey yok. Ya kendiniz alacaksınız yada bekleyeceksiniz.

TP link c80 öneririm. Hem ipv6 yönünden çalışıyor.

2 Beğeni

Abone olduğumdan beri ZTE modem bekliyorum zaten maalesef ki :confused: Siz dediğiniz ürünü mü kullanıyorsunuz?

Ben farklı cihazlar kullanıyorum. :slight_smile: Alan arkadaşlar var ve bir arkadaşa kurulum yaptırmıştım hiç bir sorunu yoktu. Uygun fiyatlı güzel bir ürün.

Pahalı cihazlar kullanıyorum. Vr2100 ve Ax10 :slight_smile: ucuza almıştım şuan yükseldi fiyatları

1 Beğeni

AX10 modeline bakmıştım ben de nasıl bir ürün, önerir misiniz?

Çekim alanı çok geniş. 2.4 ve 5 g aynı isimle kullanıyorsun. Yaklaşınca 5g bağlantıya geçiriyor. Bazı modemlerde 5g de kalıyor ve uzaklaştıkça 2.4 atması gerekirken atmıyor hemen. Bunda direk atıyor. Kabloluda sorunu yok bütün hızı veriyor.

2 Beğeni

Teşekkür ederim paylaşımınız için :innocent:

Siz de kullanıyor musunuz?

Memnun olduğunuz veya olmadığınız kısımları paylaşabilir misiniz? :innocent:

Bu model tekrar önerilmiş evet bütçemi biraz aşıyor maalesef :confused:

1 Beğeni

Bütçenize uygun gösteriyorum. Yoksa eski fiyatlarda alınanlar 1k fiyatlarında.

1 Beğeni

TP Link’in AX10 modelini tercih edeceğim sanırım. Teşekkür ederim yardımınız için :innocent:

1 Beğeni