Fiber 100

Mobil uygulamada tarife değişikliği sorgulaması yaptığımda hız Max 50mbit görünüyor. Fakat TurkNet sitesinde altyapı sorgulaması yaptığımda bulunduğum yerde fiber 100 kullanabileceğim görünüyor. Fiber 100 den faydalanmak için nasıl bir yol izlemeliyim.

Destek kaydı açıp durumu bildirebilir ve fiber geçişinizi talep edebilirsiniz. Binanızda TT Fiber kutusu varsa Özgür Fİber 100’den faydalanabilirsiniz.

Sanırım Vodafone ait bir alt yapı var. Destek kaydı oluşturdum ama biz sizi ararız dediler

binadaki kutuda ne yazıyor üstünde türk telekom yazısı varmı yoksa vodafone mı ?

Vodafone(20 karakter)

Vodafone ne zamandır altyapı çekiyormuş yahu. Geçen davalık olmadı mı bunlar vaat edilen hızı vermiyorlar diye ceza falan yazmışlardı. Şaşırdım şimdi. Hangi şehirde oturuyorsunuz?

Nadir de olsa gördüm. Benim buraya da yeni geldi sayılır

Şu olaydan sonra korkarım ben bunlardan. Ceza pek tatmin edici değil malum.

Hat Vodafone un olmasının pek önemi yok. Şu an TurkNet 35mbit kullanıyorum. Fiber 100 e geçmek istiyorum. Konuyu o yüzden açtım. Ama izlemem gereken yol hakkında bilgi alamadım.

İstanbul da oturuyorum.

Siz TurkNet sitesinden ve bu siteden bakıp bir ekran görüntüsü atın (adresi sansürleyin isterseniz)

TurkNet bildiğim kadarıyla Vodafone ile anlaşmalı değil. Turk Telekom VDSL veya Fiber ile anlaşmalı olmaları gerekiyor.

Bu konuda bir bilgim yok. Siteye Fiber hat çekildikten sonra Vodafone dan satış elemanları gelip bilgi vermişlerdi. Bize abone olun diye. Ben taahhüt vermek istemediğim için abone olmamıştım.

@EFG bu konu ile ilgili herhangi bir öneriniz var mı?

Vdsl den fiber 100 geçmek için neden talep oluşturamıyorum halen anlamış değilim.

Merhaba, TurkNet Online İşlemler Merkezi / Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum kaydı oluşturup FTTH geçişi talebinde bulunmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

1 Beğeni

Bir kere oluşturdum. Tekrar oluşturayım. Kayıt numarasınıda buraya atarım. Bakalım nasıl sonuçlanacak. Teşekkür ederim.