Faturam arttı?

43924006 numaralı faturam 102.9 TL gelmiş. Önceki aylarda 88 TL ödüyorduk. Bu ay neden 102.9 TL fatura geldi ?

Online İşlemlerden destek kaydı açtım ancak son ödeme tarihi yarın olduğu için acil cevap almak için buraya yazmak istedim.

faturayı pdf olarak indirip detayları atarsanız neden bu kadar olduğu anlaşılır.

Geçen aya kadar 100 Mb’e kadar kotasız 85 TL yazıyordu. Şimdi 99.9 TL yazıyor ?

TurkNet tek paket anlayışına geçti altyapının alabildiği kadar hız 99.90 oldu artık faturanızda bir sorun yok telefon ücretiyle birlikte 102.90

1 Beğeni

bundan sonra 102.9 ödeyeceğiz yani ? Bunun öncesinde bize bilgilendirilmesi gerekmez miydi sizce ?

sms ve mail ile gerekli bilgilendirmeler yapılmıştı aslında size ulaşmamış demekki iletişim bilgilerinizi güncelleyin.

1 Beğeni

tamam. bilgilendirme için teşekkür ederim.

rica ederim iyi günler.

Bir aydır bu konuşuluyor sms ve eposta olarakta bilgilendirildi. Siz baya geride kalmissiniz.

1 Beğeni

bir aydır konuşuluyor dediğiniz bizimle konuşulmadığı için, farklı bir şeyden dolayı mı acaba ücret arttı diye düşündüğüm için yazdım ve bilgisini aldım. sürekli ‘’ TurkNet den mail geldi mi ? ya da fatura artışı acaba olacak mı ? ‘’ diye düşünmüyorum :slight_smile: geride kalmak değil bu

1 Beğeni

Bana sms olarak gelmemişti, e-postalarımı kontrol etmesem veya burayı kullanmasam ben de göremeyecektim.
Aksilikler olabilir, normal bir durum.

Faturanın arttığı yok yalnızca zam geldi basının diliyle güncelleme geldi :smiley:

1 Beğeni