Fastpath modu tercih edilebilir mi?

download, fastpath olan path modum interleaved modu olarak değişmiş. oimden kayıt açıp fastpath olarak değiştirebiliyor muyum?

önceden valorantta 10-15 ping alırken min 20 oldu değişimden sonra.

Merhaba. Muhtemelen değişmeyecektir, fiziksel bir sorun olmadığı sürece ve bu ihtimali pek düşünmüyorum.

daha önce fastpath’di. nasıl değişiyor ? port değişmesiyle mi?

TT Santral tarafında mod değişikliği gerçekleştiriyor. Değişmesi için destek kaydı oluşturabilirsiniz.

1 Beğeni

oim tarafından, sadece yapa kullanan müşteriler için mevcut olduğu söylendi. telekom alt yapısında bu hizmet sağlanamıyormuş, daha öncesinde kullanabiliyordum. sanırım telekom ekipleri yanlışlıkla fastpath’a bağlamış düzelttiler sonra :smiley:

1 Beğeni

fastpath bağlanılır ama şöyle bi durum var. fastpath düzgün birşekilde çalışmıyorsa. otomatikman kendini interleaved atıyor. kısa bir süreliğine görmüşsündür.

kısa süreli değildi. yaklaşık 2 senedir kullanıyorum turknet. bağlandığından beri öyleydi belki de. valorant ilk çıktığından beri oynuyorum pingim 10-15 arasiydi. geçen ay telekom çalışma yaptı sanirsam port değişti - hic bir sey olmasa bile kesinlikle bir sey oldu :D- ondan sonra fastpath interleaved oldu ve ping min 20 olmaya başladı.

Benimde interleaved den, fastpath geçmisti habersiz. Benim için 1 artı olmuştu. Oim destek kaydı açıp, şansınızı deneyin derim.

denedim fakat olmadı malesef

İş emri verilemiyormuymuş ? Ozaman yolda TT ekibi yakalamaya çalışacaksın :joy: