Evime TürkNet GigaFiber geliyor!

Merhaba. Sanırım evime TurkNet GigaFiber geliyor. Daha önce hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım… Aslında TTNET fiber gelmeden önce, 100 Mbps fiber bölgesindesiniz diye mesaj gelincede inanmamıştım ama inanmadığım şey gerçekleşmişti. Şimdi ise gigafiber haberi ile karşılaştım. Hadi bakalım! Bir manyaklık olur umarım da gelir tez zamanda.

1 Beğeni

Bu tipik bir popup reklamı.

Anlaki santaymZ erdem.

Eskiden altyapi sorgularken adresimi girdiğimde çok şanslısınız yakında gigafiber gelicek gibi söz vardı şimdi hiç bir şey yok.
Gigafiber istiyorum ilk çıktığı an başvurdum bekliyoruz gelmesini
Zümrütevler mahallesi firatlı sokak Maltepe/İstanbul

Selamlar @mixerboy, karşılaştığınız reklam 1000 mbps’e kadar hız sunabildiğimizi ve sağladığımız kampanyaları gösteriyor. GigaFiber sorgusu ve başvurusu için GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısını kullanabilirsiniz :wave:

bendede öyle çıkıyor yanlış büyük ihtimal ile

1 Beğeni

Evinize Gigafiber gelmesi için sorgulama yaptığınızda böyle yazması lazım hocam

Valla şöyle söyleyim; fiber kutusu takıldığı esnada 2 ayrı kablo geliyordu sokaktan; Biri turuncu kalın kablo iken, diğeri siyah kabloydu. Siyah kablo ayrıydı tamamen. Acaba TurkNet’e ait fiber kablo mu bilemiyorum.

Siyah kablo bakır olabilir eğer fiberse üstünde TurkNet fiber kablo diye yazı olur.

1 Beğeni