Evime ekip kuruluma gelmiyor

geçen cuma kuruluma gelen ekibin bir hatası sonucu evimde 2 gün sonra internet gitti sebebi ise evime 2 tane etiketleme yapılmasıymış. 3 gün sonra TurkNet destek kaydı oluşturdum bana cuma için uygun olup olmadığım soruldu cuma günü için rezervasyon yapıldı ama dün yani cuma günü kimse gelmedi bugün de saat şuan 21.31 kimse gelmedi ve destek merkezinden sürekli ‘’ ekiplere bildirdik haber bekliyoruz’’ diye bir yanıt alıyorum. 8 gündür abonesi olduğum türknetten sadece 2 gün hizmet aldım ve artık kurulum yapılmasını istiyorum, ayrıyetten 9 aralık gününe fatura kesilmiş ve şuan kullanamadığım internetin bedelinin indirilmesini talep ediyorum. öğrenciyim vize dönemimdeyim internete en ihtiyaç duyduğum dönemdeyim internetsiz kaldım. bana lütfen yardımcı olun.

Hattınız ile ilgili problem giderildikten sonra fatura adımından destek kaydı açarsanız kullanmadığınız günler için indirim tanımlanır.

Ekipler yoğunluk nedeniyle randevu gününde gelememiş olabilir. Müsait olduğu zaman @alperenatici size dönüş yapacaktır.

Selamlar @emre1aks7, foruma hoş geldiniz :raised_back_of_hand: Probleminiz giderildi, keyifli kullanımlar :heart_hands: