Evimde Vdsle geçiş yüzünden 1 aydır internet yok

Evimde 14.09.2021 tarihinden beri internet yok destek kaydı açtım ama hiçbir gelişme yok, hiçbir soruma cevap gelmiyor. Online derslere kendi telefonumun internetini kullanarak sadece birkaçına girebiliyorum.

@ModeratriX

2 ay önce TurkNet 'e geçtiğimde, bana söylenen internet hızı kadar internet hızı alamıyordum bu yüzden bana vdsle geçmem gerektiği söylendi ve başvuru yaptım 1 ay sonra 14.09.2021’de internetim tamamen kesildi ve hala internetim yok. @TworA en azından yaşadığım sorun hakkında detaylı bilgi almak istiyorum ne kadar daha devam edeceği gibi.

Merhaba, modeminizde VDSL özelliği var mı?
Modeminizi ankastre’ye bağlayıp DSL değerlerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Evet modemimde Vdsl özelliği var. Şimdi internetten nasıl ankastreye bağlayacağımı araştırıyorum sonra değerleri atacağım.
Modem arayüzünden bakınca WAN yok diye gözüküyor ama. Modemde dsl ışığı ve internet ışığı yanmıyor.

Bulamadım o işlemi nasıl yapabileceğimi bulabilsem bile ankastre fazla dağınık. Ama normal değerlerini istiyorsan DSL ışığı direk yanmadığından değerler bilgisayarımda gözükmüyor.

27 günün ardından dayanamayıp benimle ilgilenen kişiyi şikayet ettim ve bana düzgün bir geri dönüş yaptılar.

Şimdilik 2 gün daha bekleyeceğim gelişmeleri yazarım buraya da.

1 Beğeni

2 gün sonra buradan bizlere bilgi verebilirsin. @EFG 'nin size daha detaylı yardımcı olacağından eminim.