Evde internet hız rekoru! Hizmeti TurkNet veriyor. Helal olsun!

Şu ana kadar ülkemizde, evde internet kullanan kullanıcılar arasında en hızlı bağlantı gerçekleştiren evin videosunu paylaşmak istiyorum sizinle… Mesut Çevik test etmiş. Kullandığı hizmet tabii ki TurkNet!

İzlemenizde fayda var.

10 Beğeni

Adam sevinçten gülmekten konuşamıyordu :smile:

4 Beğeni

Aynen adam gülmekten
Ben teknolojiden korktum.
Bi an dedim o hız bende olsa
Yazıktır israftır​:exploding_head::relaxed::grin::laughing: :laughing:bu ne hız abicigim ne yapacam o hızı dedim en fazla 4k film izlerim dedim.
Gerci izliyorum da 4k
Türknet​:100::dart:
:dart::blush::grin::laughing:

5 Beğeni

sonuç olarak bu hizmete erişemiyorum ben evimde ayrıca 10Gbit bağlantımızın olması DC’lerde sunucularında 10Gbit kullanmasını gerektiriyor değil mi ?

1 Beğeni

Keşke her yerde olsa gigafiber :frowning:

Videoda Mesuta özel artırmışlar hızı. Böyle bir tarife
turknet bireyselde yok yada duyrulmadı. Kurumsalda varsada ne fiyatı nede nerelerde verecek bilgi yok. Fiber geldikten sonra zaten herşey bütçende bitiyor. Türktelekomdan istesende özel proje bile yapıyorlar. Bunlar reklam kokan hareketler. Ama olsun turktelekom gibi en azından 8-16mbps fiyatı yüzünden mahkum kalmıyoruz. Comnette başka bir yayıncı ile turktelekom altyapısında 1gbps reklamı yaptı. Rekabet iyidir.

2 Beğeni

Mesutun, Arkadaşının yeriymiş

En azından vaat edileni almış.

herkesin hayali sıfır ping :slight_smile: tebrikler @türknet

O yurt içi en yakın turknet sunucusuna olan ping. Önemli olan yurtdışı pingi. Geforcenow için Ankarada ara bağlantı yapıldı mı? Bilgisi olan var mı? Ankaradan İstanbul tekrar Ankara dolanıyordu.

TT Fiber altyapısındayım. Ankaradayım. Hala aynı. Ping 18 -20 arası.

Ben İzmir’deyim. 23 ms. Avrupa için ise 50 ms. Northeast’te 65 alıyorum. Avrupa’dan asla şaşmam.