Erken gelen fatura

Selamlar efendim, TurkNet 'e geçeli 1 hafta falan oldu arkadaş kampanyasından da yararlandım fakat bana 100 TL fatura gelmiş. ne yapmam gerekiyor bir fikriniz var mı? Ttnetden TurkNet 'e geçerken taahhüt ödemem gerekiyordu o yansimis olabilir mi

1 Beğeni

Merhabalar, TurkNet olarak biliyorsunuz ki ön ödemeli faturalı sistemi kullanıyoruz. Bu arada arkadaşını getir kampanyamızdan faydalanmak için ilk ay siz ve arkadaşınızın ilk ay faturasını ödemeniz gerekiyor.

İsterseniz fatura itirazı kategorili destek kaydınızı oluşturun. Arkadaşlarım sistem üzerinden hizmetinizi kontrol edip size bilgi versinler.

1 Beğeni

Peki 1 ay daha geçmeden neden gelmiş olabilir

1 Beğeni

Kurulum ücreti+hizmetimizi kullanacağınız günlerin ücreti olabilir. Dediğim gibi isterseniz bir kayıt oluşturun. daha net ve doğru cevap verebiliriz size…

1 Beğeni

Online işlemlerden kayıt olusturamiyorum forumdan mi açayım kaydı

1 Beğeni

Forumdan açamazsınız. Online İşlem Merkezimiz veya IVR sesli yanıt sistemimiz üzerinden açabilirsiniz.

1 Beğeni

Açtım kayıt bekliyorum abone numaram: 2313794

1 Beğeni

Bende kaydınızı takip eder arkadaşlarıma bilgi veririm. Bir sıkıntı olursa bana özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz.

2 Beğeni

İlk hafta fatura gelip ödüyorusun. 2. Ay bedava oluyor. Böyle olmadımı .

İkinci bir fatura daha mı geldi

Yok kanka şimdi öğrendim olayı arayıp konuştular dediğiniz gibi oluyormuş teşekkür ederim

2 Beğeni

İyi kullanımlar dilerim.:+1: